Doç. Dr.

Emrah Can

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: İdrar Torbası İltihabı, Gitelman Sendromu, Kalp Çarpıntısı, Çocukta gelişimi izleme, Çocuklarda astım, Çocuk beslenme bozuklukları... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

7 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Baş çevresi

  Selamlar doktor bey . benim oğlum 7.5 aylık baş çevresi 43.4 cm bu son kontrolde ebemiz kafa çevresi biraz az dedi bana doktora götürmelisin dedi ben çok üzüldüm bu duruma sizce baş çevresi normal mi yoksa değil mi ne yapmam gerekir riskli mi lütfen bilgilendirir misiniz beni. teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Emrah Can

  Doç. Dr. Emrah Can

  Çocuğunuzun baş çevresinin ilgili hekim tarafından değerlendirilip gerekirse ileri görüntüleme yöntemlerinin yapılması ayrıca çocuğunuzun gelişimin ve diğer sistemlerinin mauyenesi gerekir bu sebeple çocuk uzmanına başvurmalısınız.

 • Hocam merhaba ikiz bebeklerim oldu erkek 2.750 erkek annesinin yanında kı

  Hocam merhaba ikiz bebeklerim oldu erkek 2.750 erkek annesinin yanında kız 1.800 kızımı hocam kuvöze aldılar dr diyor ağızdan beslemeye çalışıyoz ağızdan beslenmezse damardan beslicez dedi biz bayağı tedirgin olduk hocam sizin görüşünüz nedir görmeden olmaz ama hocam fikirlerinizi almak istedim gö... devamı

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Emrah Can

  Doç. Dr. Emrah Can

  Endişelenmeyin bu durum normaldir yakın zamanda bu kilodaki bebek ağızdan beslenecektir.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Adres  , İstanbul  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Emrah Can tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.