Uzm. Dr.

Emine Evin ŞEDELE

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Spastik Kolon (İrritabl (Huzursuz) Bağırsak Sendromu), Paraziter Hastalıklar, Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis), Gastrostomi, Kolorektal rezeksiyon, Gastrik bypass... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

25 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Emme problemi

  Hocam mrb.bebeğim 4 aylık.2 aydır sadece uykuda emzirebiliyorum.mama da almıyor kesinlikle.mama,biberon, kaşık hiçbirini almıyor.ne yapabilirim? lütfen cevaplayın.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Emine Evin ŞEDELE

  Uzm. Dr. Emine Evin ŞEDELE

  Merhaba sütünüz azalmışsa bebek emmeye direnebilir. bir de biberon kapağı ile içirmeyi deneyin. bebekler yeni doğan döneminde bile yudum alabiliyor. biraz meyve suyu da alabilir. beslenmenin düzenlenmesi için doktorunuza danışmanız iyi olur. geçmiş olsun

 • Sık uyanma

  İyi günler doktor hanım. oğlum 8 aylık. 2 aydan beri geceleri sık uyanıyor. nerdeyse saat başı uyanıyor. eşim emzirerek uyutuyor. gündüzde 1 defa 1 saat uyuyor. kilosu normal. 2 aydır öksürüğü var. doktor balgam söktürücü vermişti. öksürüğü kesilmedi. gece sık uyanmasının nedeni nedir?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Emine Evin ŞEDELE

  Uzm. Dr. Emine Evin ŞEDELE

  Merhaba bebeğiniz iyi kilo alıyorsa belki ek gıdalar tolere edilmiyordur. reflü ihtimalini de düşünmek gerek. muayenesi de normalse pediatrik gastroenteroloji bölümü gçmeyen öksürük nedeni için reflü için değerlendirse iyi olur. geçmiş olsun.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Emine Evin ŞEDELE tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.