Dr.

Emin Sedef

Acil Tıp - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: İlk Yardım, Genel Acil Tıp, Elektrik Çarpması... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

4 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kedi tirmalamasi

  Hocam yaklaşık 3,5 aylık kediye yemek verirken kedinin tırnakları benim parmağıma geldi kan akmadı çizik bile oluşmadı gibi çok dikkatli bakmak gerekiyor. olaydan 5 dakika sonra elimi sabunlu suyla yıkadım bir gün sonrada doktora gösterim bu olaydan 1,5 ay öncede yine başıma böyle bir olay gelmişti... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Emin Sedef

  Dr. Emin Sedef

  Kuduz her temasta olur diye bir kural yoktur.sizde çizik bile olmamış.kedinin salyasından patisine kuduz mikrobu geçebilir .ancak olasılığı çok düşüktür.kediyi 10 gün takip edin derim.sizde bulaşma riski yok denecek kadar azdır.

 • Kedi tirmalamasi

  Iyi gunler hocam bugun bir alisveris merkezinde devamli bulunan kediyi uyurken 3yasindaki oglum sevmek istedi kedi ani depki veri tirmalamak istedi ama tam olarak goremedik oglumun ellerinde hicbir iz cizik yok beni itti diyor zaten iyice baktik zaten uzerinde montu vardi kolonya surduk mendille si... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Emin Sedef

  Dr. Emin Sedef

  Çizik ,ısırma izi yoksa bulaşma seyrektir,kedi 10 gün takip edilir.kuduz değil ama diğer bazı rahatsızlıklarda takip edilmesi gerekir.kedi tırmığı hast.gibi.ayrıca kedilerden kuduz bulaşması çok seyrektir.kediler sıklıkla tırmalar.müsterih olun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emin Sedef tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.