Uzm. Dr.

Elif Gürkan

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Miyalji, Karaciğer Kan Testleri, Serebral Palsi (Beyin felci), Tetik nokta enjeksiyonu, Fizik tedavi ve rehabilitasyon, Prp tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

69 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Bacak ağrısı

  Mrb hocanm benim bacaklarımda özelliklede dururken, yatarken daha çok hissettiğim ağrılar oluyor. 1 sene önce kalçamda ara ara batmalar oluyordu ve doktor olmayan birine gittim . kuyruk kayması deyip çekti. ilk başlarda ağrı çoktu ancak şimdi oturduğumda batma falan yok sadece bacaklarım çok ağrıyo... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Elif Gürkan

  Uzm. Dr. Elif Gürkan

  Ftatma hanımö, bu ağrı benim uzmanlığım olan kuyruk sokumu problemi gibi görünse de altta yatan iltihaplı omurga romatizması veya belde sinir sıkışması olabilir. muayene edimeniz ve gerekli tetkiklerin yapılması uygundur. bana web sitemden veya 02122831272den ulaşabilirsiniz. geçmişolsun.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Therapy Art Fizik Tedavi Merkezi
  AdresTerapi Art Fizik Tedavi Merkezi 1. Levent Funda Sok. No:5 Levent  Beşiktaş, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Elif Gürkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.