Op. Dr.

Elif ÇINAR

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Kayseri

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Cea(karsinoembriyonik antijen), Fallopi tüpü çıkarılması(histerektomi), Embriyo dondurma... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

76 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında

Özgeçmişi

Op. Dr. Elif ÇINAR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2002 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2008 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Kayseri Pınarbaşı Devlet Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Elif ÇINAR, mesleki çalışmalarına 2011 yılından beri Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde devam etmektedir.

Op. Dr. Elif ÇINAR, iyi derecede İngilizce bilmekte olup Türk Rinoloji Derneği, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği ve Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Vakfı üyesidir.

Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA DR. ZEKAI TAHIR BURAK KADIN SAGLIGI

Hastalarının Yorumları (2)

2 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Benim aydınlık yüzlü, çiçek gönüllü, cân'ım doktorum! Kayseri'ye yeni yerleştiğimizde doğumum için titizlikle doktor ararken melek Elif hanımı çıkardı Rabbim karşımıza... Gerek profesyonelliği, gerek insanın içini sıcacık eden karakteri ve samimiyeti ile eşsiz bir şahsiyet..! Doğumumu onunla gerçekleştirdiğim çok mutluyum, kendisine yürekten müteşekkirim...! Anne adayları, Mutlaka tanışın;) 20-12-2017

Esra Nalbantoğlu Çetinoğlu

Super super superrrr!! 06-02-2017

2 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.