Op. Dr.

Elad AZİZLİ

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Nazal Septum Deviasyonu, Nazal Polip, Kulak Zarı Delinmesi, Ses cerrahisi (fonocerrahi), Medikal estetik, Septoplasti(nazal hava yolu cerrahisi)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

197 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Şakaklarda şişlik

  Hocam merhaba eşimin bir rahatsızlığı var yemek yedikten sonra şakaklarında şişlik boğaz'da ve kulak arkasında ağrı oluşuyor doktora gitmek istiyoruz ama hangi bölüme başvurmamız gerekli sebebi ne olabilir?yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Elad AZİZLİ

  Op. Dr. Elad AZİZLİ

  Merhabalar, kbb uzmanına muayene olmanızda fayda var.

 • Boğaz enfeksiyonu

  Merhaba hocam ,oğlum 2 buçuk yaşında 6aylık olduğundan buyana bademcik sorunu yaşıyoruz .bademciklerinde iltihaplanma ve bununla birlikte yüksek ateş ,halsizlik, yemekten kesilme, ağızı açık uyuma, horlama ağız kokusu var.her hastalandığında tedavi edildi fakat bunlar geçici tedaviler. bu zamana kad... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Elad AZİZLİ

  Op. Dr. Elad AZİZLİ

  Merhabalar, geniz eti bademcik ameliyatının yaş sınırı yoktur. çocuğa sıkıntı yaratıyorsa ameliyat edilmesinde fayda var.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Doktorun İletişim bilgileri

 • Memorial Ataşehir Hastanesi
  Adres  Ataşehir, İstanbul  

  Merkez İmkanları

  • Otopark (Ücretsiz)
  • Vale
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit

Hakkında

Özgeçmişi

Op. Dr. Elad AZİZLİ, tıp eğitimini 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde yapmış ve 2013 yılında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

2013 yılında Viyana’da yapılan Avrupa Kulak Burun Boğaz Yeterlilik Sınavı'nda başarılı olarak Fellow of the European Board of Otolaryngology, Head and Neck Surgery unvanına layık görülen Op. Dr. Elad AZİZLİ, aynı yıl İzmir'de gerçekleşen Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi yeterlilik sınavını da geçerek yeterlilik belgesini almaya hak kazanmıştır. 2010-2013 yılları arasında ise İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ses Hastalıkları Merkezi Sorumlu Hekimi olarak ses bozukluğu olan çok sayıda hastanın ameliyatını gerçekleştirmiş olup burun ve ses estetiği üzerine pek çok ulusal ve uluslararası toplantıya katılmış ve bu konular üzerine bilimsel çalışmalar yapmıştır.

Mesleki çalışmalarına Medient Kulak Burun Boğaz Merkezi'nde devam etmekte olan Op. Dr. Elad AZİZLİ, iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.