Uzm. Dr.

Ekrem CİVAŞ

Dermatoloji - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Saç Hastalıkları, Botoks Ve Dolgu, Lazer İle Varis Ve Kılcaldamar Tedavisi, Saç tedavisi, Dolgu uygulamaları, Botox uygulaması... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

35 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Erkekte hpv

  Erkekte hpv 'nin virüs tipi hangi testle belli olur?siğillerin yakılması sonucu vücuttan ne kadar sürede atılır.bazı forum sitelerinde erkekte bağışıklık sistemine göre 1-2 senede vücuttan atılacağı söylenmektedir,virüsün vucuda giriş tarihi mi baz alınmalıdır?cinsel hayatına güvenli olarak nasıl de... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Ekrem CİVAŞ

  Uzm. Dr. Ekrem CİVAŞ

  Erkekte hpv enfeksyonu genellikle klinik olarak tesbit edilir, zor durumlar için biopsi düşünülebilir. lezyon çıkışı kesildikten sonraki -45 ay sonra genellikle vucutta kalmadığı kabul edilir. cinsel organa dokunmakla siğil bulaşmaz.

 • Merhaba; 19 yaşındayım ve ergenlik döneminde sadece bi yanağımda 4-5 tane

  Merhaba; 19 yaşındayım ve ergenlik döneminde sadece bi yanağımda 4-5 tane kadar ben çıktı.bunları yok etme yöntemleri var mı?yok etme yöntemlerinin zararları nelerdir.teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Ekrem CİVAŞ

  Uzm. Dr. Ekrem CİVAŞ

  Merhaba ben mi değilmi ayır edilmesi gerekir. siğilde olabilir. dermatloji uzmanına başvurmanızda fayda var.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Ekrem CİVAŞ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.