Prof. Dr.

Ege ÖZGENTAŞ

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Bel Fıtığı, Yanıklar, Tendon Kopması, Post-bariatrik cerrahi, Estetik cerrahi, Kızlık zarı dikimi (himenoplasti)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

34 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Burun ameliyatı sonrası nefes alamamak

  Hocam iyi günler ben bolu'da yaşıyorum 1 ay önce nefes darlığı yüzünden açık ameliyat oldum lakin bu ameliyatin hiç faydasını görmedim şuan hem nefes alamıyorum hem burun şeklim daha kötü bundan çok rahatsızlık duyuyorum bundan sonra ne tür bir muayene gerekli olabilir .

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ege Özgentaş

  Prof. Dr. Ege Özgentaş

  Sayın kadir yıldız, öncelikle sorunu sizi ameliyat eden doktorunuz ile çözmeye çalışmanızı öneririm. doktorunuz ile iletişim kuramamanız durumunda size yardımcı olabilmem için muayene etmem gereklidir. geçmiş olsun dileklerimle saygılar sunarım. prof. dr. ege özgentaş

 • Üst dudak estetiği

  Hocam merhabalar. 24 yaşında erkeğim. bn üst dudağımın kısalığından şikayetçiyim. konuşurken dişlerim çok belli oluyo bunun tedavisi ne olur. ağzımı kapatırken ki görüntü hiç hoşuma gitmiyor ağzım açıkkende dişlerim ön planda dudağı aşağı çekme gibi bi yol var mı hocam teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ege Özgentaş

  Prof. Dr. Ege Özgentaş

  Sayın r. s. ust dudak kısalığının tedavisi mümkündür. ancak en uygun tedavi yöntemini belirlemek için sizi muayene etmemiz gerekmektedir. saygılarımla. prof. dr. ege özgentaş

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Ege ÖZGENTAŞ Kimdir?

Hacettepe Tıp Fakültesini Bitirdi

Hacettepe Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi AD da ihtisas yaptı.

Askerliğini Ankara GATA da Uzman Tabip yedek subay olarak yaptı.

Ankara Dışkapı SSK Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Kliğinde Başasistan Plastik Cerrahi Uzmanı olarak çalıştı.

İstanbul Okmeydanı SSK hastanesinde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi servisi kurdu. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doçenti ve buranın sorumlusu olarak çalıştı.

Amerikada Teksas Eyaleti Houston kentinde Methodist Hastanesi Plastik Cerrahi bölümünde çalıştı.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı'nı kurdu ve burada Prof. Dr. ve Anabilim Dalı Başkanı olarak çalıştı.

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi İstanbul Hastanesi'nde Plastik Cerrahi Bölümü kurdu ve burada Prof. Dr. olarak çalıştı.

Halen Özel ONEP Tıp Merkezi'nde Prof. Dr. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • ONEP Estetik Plastik Cerrahi Kliniği
  AdresLevent Mahallesi, Manolyalı Sokak No:15 34330  Beşiktaş, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ege ÖZGENTAŞ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.