Uzm. Dr.

Dündar Barlas

Genel Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Yaralanmalar, Mide Ve Sindirim Sistemi Bozuklukları, Mide Ülseri, Gastrik bypass, Fundoplikasyon, Kolonun Divertiküler Hastalığı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

91 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Hemoroid rahatsızlığı

  Merhaba dündar bey ben de 2. derece hemoroid belirtisi var. ameliyatsız ilaçla vs. tedavisi olabilir mi?...........

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Dündar Barlas

  Uzm. Dr. Dündar Barlas

  İlaçla tedavi mümkündür...

 • Operasyon mümkün mü?

  Merhaba.başımda yaklaşık 4-5 tane küçük yağ bezesi var.genetik olduğunu düşünüyorum.babam da 2 defa ameliyat olarak yağ bezelerini aldırdı.küçük olduğu için operasyon ile alınabilir mi?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Dündar Barlas

  Uzm. Dr. Dündar Barlas

  Görmeden karar vermek zor. ama genelde alınabilir. geçmiş olsun...

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Saf. Ere.

Dr. Dundar Barlas bey; Ben kendilerini 2012 yili agustos ayından beri tanımaktayım. Önce mükemmel bir insan ve harika bir doktor. Bir çok kez kendilerine muayene ve tedavi oldum. Çok ama çok memnun kaldım. Allah ondan razı olsun. Her zaman sabahları muayene odasına saat: 08.00 veya daha önce gelen bir uzman doktor. Bu güne kadar kendilerine muayene olup da iyileşmedim bir rahatsızlığım olmadı. Ben genelde sabahları çok erken randevu alirim. Saat 07.45 veya 08.00 gibi hastane de olurum. Barkotumu alıp odasının onunde beklerim. Bir defasinda yine öğleden sonra sonuç göstermek icin odasinin onunde bankda oturup beklerken 65 yas ustu iki bayan hastanın Dundar bey icin "Seker doktor " diye kendi aralarında konuştuklarını duydum. 11.02.2016 günü saat 08,05 sıralarında EKG cekim odasinin onunde beklerken orada bulunan bankalardaki yaslı iki erkek hasta, koridordan gecen Dundar beyi gördüler ve doktor bey gittikten sonra birbirlerine " bu gecen Dr. Dundar beydi. Harika bir insan ve doktor" diye konuşmalarına şahit oldum. Ben de onlara doğru söylüyorsunuz dedim. Kendilerine omur boyu sağlık ve mutlu yasam diliyorum. Hocama en içten saygılarımı arz ediyorum. Saffet Eren 12-02-2016

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Dündar Barlas tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.