Op. Dr.

Dilşad DERELİ

19 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

Son Cevapladığı Sorular

 • Üst dudak bağı

  Merhaba doktor hanım 63 günlük bebeğim var erken doğum yaptım 32 haftalık haftamizi doldurduk 10 gün olduk fakat emme sorunumuz var bebegimin dudakları dışa dönmüyor ve bu durum meme ucu tahrisine neden oluyor yaklaşık 1 aydır bu şekilde emiyor üst dudak bağı emmeye engel olur mu?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Dilşad DERELİ

  Op. Dr. Dilşad DERELİ

  Üst dudak bağıra emme sorunlarına neden olabilir. bazen cerrahi müdahale gerekiyor. en yakın çocuk cerrahına başvurun. geçmiş olsun

 • 3 yaşında kızım kaka problemi var

  Merhabalar 40 aylık kızım var kaka sını ilaçkullanmazsak 7 8 günde ilaç kullanırsak 3 4 günde yapmakta ve çok katı yapmakta bu yüzden acıdığını söylemekte ve acıyacak endişesiyle tuvalete oturmamaktadır acaba tavsiyeleriniz nedir ne yapmalyım..

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Dilşad DERELİ

  Op. Dr. Dilşad DERELİ

  Küçük kız çocuklarında özelliklede sizinki yaşlarında kaka yapmaya karşı isteksizlik, oyuna dalma gibi problemlerin olduğunu görmekteyiz. sorun daha da ilerleyebilir kaka ve idrar kacirma problemleride yasayabilirsiniz. çocuğunuzun kaka yapma sıklığının takibi, diyet düzenlenmesi ve muayene yapılmas... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında Yorum Yapın

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.