Op. Dr.

Dilhan Gönenç

Göz Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Katarakt, Retina, Glokom... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 811 65 40
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Dilhan Gönenç Kimdir?

Op. Dr. Dilhan GÖNENÇ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Tıp Fakültesi' nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi' nde yapmıştır.

Uzmanlık eğitimi sonrası birçok kurumda görev almış olan Op. Dr. Dilhan GÖNENÇ, Batıgöz Hastanesi' nde mesleki çalışmalarına devam etmektedir. TTB (Türk Tabipler Birliği) , Türk Oftalmoloji Derneği üyesidir ve iyi derece de İngilizce bilmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • TRAKYA ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İlgi Alanları

Katarakt

Retina

Glokom

Göz Hastalıkları Genel

Lazer İle Göz Tedavisi

Makula Dejeneresansı (Sarı Nokta Hastalığı)

Diplomalar ve Sertifikalar

Hobiler

 • Seyahat
 • Müzik

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 65 40

Son Cevapladığı Sorular

 • Göz toxoplasmosis şaşılık

  Merhaba, sol gözümde retinasinda ortasina gelecek şekilde toxoplasmosis ama aktif değil. gorme olmadığından gozde yukari dışa doğru kayma vardi 2013 yılında şaşılık ameliyatı oldum. ta son donemlerde gozumun tekrar yukariya dogru kaydığını hissediyorum ve rahatsiz ediyor. zaten ameliyat geçirdiğim... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Dilhan Gönenç

  Op. Dr. Dilhan Gönenç

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 65 40

  Merhaba; tekrar ameliyat olursanız,sol gözünüz az gördüğü için bir süre sonra tekrar kayma ihtimali yüksek.ameliyat gözünüzde hasar bırakmaz ama tekrar yapılmasının uygun olup olmadığı konusunda şaşılık ameliyatlarını yapan bir göz doktorunun tekrar sizi muayene etmesi uygun olacaktır.**retina nak... Cevabı gör

 • Vitreolizis

  Benim gözümde uçuşan cisimler var aşağı yukarı 8 10 tane yılan şeklinde ve nokta şeklinde olanlar var sebebi ise üveit atağı geçirmem. bu uçuşan cisimlerin vitreolizis lazerle tedavisi mümkünmüdür?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Dilhan Gönenç

  Op. Dr. Dilhan Gönenç

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 65 40

  Merhaba; gördüğünüz uçuşan cisimler gözünüzün içini dolduran vitreus denilen jel yapıda ki opaklaşmış noktalar, lifler ''vitreoliziz'' e uygun olup olmadıklarını anlamak için yerlerini,büyüklüklerini özel cihazlarla kontrol etmemiz,görmemiz lazım.bunun için göz muayenesi olmanız gerekiyor.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Dilhan Gönenç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.