Op. Dr.

Dilek Öcal

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Cinsel İşlev Bozukluğu, Vajinismus, Cinsellik, Üçlü tarama testi, Amniosentez, Kısırlık tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

87 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Ilaç hakkında

  Mrhb ben 7 aylık evliyim eşimle bebeğimizin olmasını çok istiyoruz bütün testlerimizi yaptırdık hiçbir sorun gözükmüyor fakat bebeğimiz olmadı bu süreçte doktor tavsiyesi üzerine 1 aydır minamix adında bir ilaç kullanıyorum sizce bu hamile kalmamda yararlı bir ilaç mı çünkü eşim işe yaramicanı düşün... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Dilek Öcal

  Op. Dr. Dilek Öcal

  Bu konuyu tüp bebekle ilgilenen arkadaşlarımızla paylaşabilirsiniz.

 • Kızlık zarı

  Doktor hanim.merhaba ben adetliyken ped üzerinden mastürbasyon yaptım adetimin 5. günüydü ara ara kanama oluyordu daha mastürbasyon dan sonra ped i çıkarıp peçete koydum bir kac saat sonra kan vardı pecetede bu şekilde kızlık zarına zarar gelirmi bozulur mu yani ? kan koyu renkteydi birazda fazlaydı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Dilek Öcal

  Op. Dr. Dilek Öcal

  Yüzeyel masturbasyon yaptıysanız sorun olmaz.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Dilek Öcal Kimdir?

Op. Dr. Dilek ÖCAL, 1969 yılında Erzurum’un İspir ilçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlamasının ardından tıp eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde 1992 yılında bitirdi ve tıp doktoru unvanını aldı. Dr. Öcal mecburi hizmetini 1992 ile 1993 yılları arasında Isparta’nın Gelendost ilçesinde pratisyen hekim olarak yaptı.

Dr. Öcal, Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını 1993 ile 1997 yılları arasında İzmir Atatürk Eğitim Hastanesi’nde tamamladı. 1998 ile 2005 yılları arasında Mardin Devlet Hastanesi’nde; 2005 ile 2006 yılları arasında Cizre Devlet Hastanesi’nde; 2006 ile 2008 yılları arasında İstanbul Özel Atlas Hastanesi’nde;  2008 ile 2010 yılları arasında İstanbul Özel Acıbadem Hastanesi’nde  çalıştı. 2010 ile 2015 yılları arasında İstanbul Özel Memorial Ataşehir Hastanesi’nde çalıştıktan sonra 2016 yılından itibaren kurucusu olduğu ALLE Klinikte hasta kabul etmeye başladı.


Dr. Öcal, seneler içerisinde edindiği mesleki deneyim ile jinekolojik hastalıkların tedavileri ve ameliyatları, gebelik takibi, normal doğum ve sezaryen konularında tecrübelerini arttırdı.

2014 yılında tamamladığı Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED) Cinsel Terapi ardından çalışmalarını özellikle Vajinismus Tedavisi, Cinsel İsteksizlik, Uyarılma Sorunları, Vajinal Kuruluk ve Orgazm Bozuklukları alanlarında sürdürmüştür. Ayrıca cinsel terapinin bir uzantısı olarak, CİSED onaylı Aile ve Çift Terapisi yapmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • IZMIR EGE DOGUMEVI VE KADIN HASTALIKLARI EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Dilek Öcal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.