Op. Dr.

Deniz Gökalp Kaya

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Servikal hastalıkların tedavisi, Cinsel problemler, Kısmi histerektomi(histerektomi)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

99 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kızlık

  Iyi günler doktor hanım adetimin son günü masturbasyon yaptım kıyafetlerim üzerimdeyken ardından açık renkte kan geldi. fakat vajina içerisine herhangi bir giriş olmadı. bu şekilde kızlık zarı bozulur mu. kafama çok takıldı kıyafet üzerinden kızlık bozulabilir mi içine bişey sokulmadan cevaplarsanız... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Deniz Gökalp Kaya

  Op. Dr. Deniz Gökalp Kaya

  Serpil hanım vajinaya birşey sokulmadan kızlık zarı bozulması çok az olasılık.. gelen az miktarda kanın sürtünmeye bağlı olduğunu düşünüyorum . iyi günler..

 • Kızlık zarı dikimi

  Merhaba ben 24 yasında biriyim ve gecen sene tecavüze uğradım ve suan nişanlıyım kızlık zarımı diktirmek istiyorum evliliğim için mecburum bununla ilgili bilgi almam mümkün müdür acaba? ücreti nedir sorun olurmu anlaşılır mı bunlar konusunda beni aydınlatırsanız cok sevinirim nolur yardım edin bana

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Deniz Gökalp Kaya

  Op. Dr. Deniz Gökalp Kaya

  Özlem hanım konuyla ilgili beni arayarak veya yüzyüze görüşerek bilgi alabilirsiniz . buradan kişisel bilgi ve ücret bilgisi veremiyorum maalesef . tel :(216)3680291 iyi günler..

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Deniz Gökalp Kaya Kimdir?

Op. Dr. Deniz GÖKALP KAYA, 8 Ağustos 1976 tarihinde İstanbul 'da doğmuştur. 1994 yılında İzmir Fen Lisesi'nden mezun olmuştur. Ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 2004 yılında ise Ankara Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi'nde ihtisasını tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

2005 yılında Acıbadem Kadıköy Hastanesi Jinekoloji Ünitesi ve Tüp Bebek Merkezi'nde tam zamanlı olarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı unvanıyla görev yapmaya başlamıştır. 2006 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından verilen "Tüp Bebek ve Üremeye Yardımcı Teknikler" eğitimini tamamlamış ve sertifika sahibi olmuştur. Acıbadem Hastanesi Tüp Bebek Merkezi'nin 2007 yılında bir eğitim merkezi olduktan sonra kursiyer hekimlerin eğitiminde görev almıştır.

Op. Dr. Deniz GÖKALP KAYA, Acıbadem Hastanesi'nde görev yaptığı 6,5 sene boyunca her alanda hizmet verdiği Türk Hastalarının yanı sıra 200'e yakın sayıda yabancı uyruklu hastanın doğumunu gerçekleştirerek natürel doğum üzerine tecrübesini pekiştirmiştir.

Türk Üreme Tıbbı Derneği (TSRM) ve Türk Jinekoloji ve Obsetrik Derneği (TJOD) üyesi olan Op. Dr. Deniz GÖKALP KAYA, 2011 yılın Haziran ayı itibariyle Koşuyolu Park15 muayenehanelerindeki EMA Sağlık ve Çiftehavuzlar EMA Sağlık bünyesinde mesleki çalışmalarını sürdürmekle beraber 2016 yılı Nisan ayı itibariyle Liv Hospital Ulus'ta da hastalarını kabul etmeye başlamıştır. Ayrıca kendisi evli ve bir çocuk annesidir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA DR. ZEKAI TAHIR BURAK KADIN SAGLIGI

İletişim bilgileri


 • Koşuyolu Sağlık - Op. Dr. Deniz GÖKALP KAYA
  AdresMuhittin Üstündağ Cad. No:31 K:1 Koşuyolu  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  
 • Liv Hospital Ulus
  AdresAhmet Adnan Saygun Cad. Canan Sok. No:5 Ulus  Beşiktaş, İstanbul  Haritayı gör  

Anlaşmalı Kurumlar

 • Allianz Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Axa Sigorta
 • Mapfre - Genel Sigorta
 • YapıKredi Sigorta
 • Ray Sigorta
 • Eureko Sigorta

Hastalarının Değerlendirmeleri (3)

3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Dilek Kilic demirkaya

deneyimli , iyi bir dinleyici , samimi , guler yuzlu , ilgili , dogal dogum destekcisi , harika biri 26-12-2016

Beste YİLDİZ

Bizzat muayenesine gittim çok iyi samimi alçak gönüllü ve her sorunuza cevap veren birisi Deniz sağolsun... herkese tavsiye ederim 19-02-2016

Gokce GUVERCİN

Deneyimli, birikimli, pozitif, güvenilir, harika doktorum. 19-12-2014

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Deniz Gökalp Kaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.