Uzm. Dr.

Deniz Gezer

Dahiliye - İç Hastalıkları - Mersin

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Unutkanlık, Böbrek Yetmezliği, Safra Kesesi İltihabı (Kolesistit), Gtt(glukoz tolerans testi), Böbrek ultrasonu, Artrosentez (eklem içi sıvı aspirasyonu)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

56 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Tüm abdominal usg sonucu

  Doktor bey merhaba, karaciğer parankim ekojenitesi grade 2 hepatosteatoz ile uyumlu ve her iki böbrekte multiple kaleektazi alanlari izlenmektedir. ne demek?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Deniz Gezer

  Uzm. Dr. Deniz Gezer

  Karaciğer yağlanması mevcut. gastroenterolji ve dahiliye uzmanına başvurabilirsiniz

 • Amilaz ve lipaz değerlerim düşmesine rağmen karın ağrısı geçmedi

  Hocam merhaba, mide üzeri bıçak batma hissi vardi. kolaylıkla nefes alamiyordum. acil ile araştırma hastanesine sevk edildim. ultrason sonucumda safrada partiküller tespit edildiği yazıyordu. antibiyotik ve ağrı kesiciyi serum ile uyguladılar . fakat bir faydası olmadı. ercp ye girdim raporda taş ya... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Deniz Gezer

  Uzm. Dr. Deniz Gezer

  Mide şikayetleride yapabilir. doktorunuza tekrar başvurun

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Deniz Gezer Kimdir?

Uzm. Dr. Deniz GEZER, 15 Mart 1977 yılında Mersin - Silifke'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1994 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 2004 - 2009 yılları arasında Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yaparak Dahiliye uzmanı olmuştur. 

2000 - 2002 Yılları arasında Kadirli Devlet Hastanesi'nde, 2003 yılında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda, 2009 - 2014 yılları arasında Çankırı Devlet Hastanesi'nde, 2014 - 2016 yılları arasında Mersin Devlet Hastanesi'nde, görev almış olan Uzm. Dr. Deniz GEZER, mesleki çalışmalarına Mersin Şehir Hastanesi'nde devam etmektedir. 

Diploma aldığı kurum

 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • MERSIN ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

emine nihal koçhan

Muayeneye gittiğimde ciddi sıkıntılarım vardı. İlgili muayenesi ve ilaç değişiklikleri ile kısa sürede sıkıntılarımdan kurtuldum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Artık doktorum Deniz Beydir. 22-02-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Deniz Gezer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.