Op. Dr.

Defne Erkara

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Abdominoplasti, Cilt Hastalıkları, Burun Hastalıkları, Bariatrik cerrahi, Kol germe, Koltuk altı terlemesi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

279 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Burun sırtı çıkıntısı basınç ve zonklama

  Merhabalar defne hanım ben mustafa 31 yaşındayım sağ ve sol alt çeneye toplam 12 tane köprü diş yaptırdım ama sonra burun sırtımda zonklama basınç itme tarzında şeyler oluştu ağrı yok ve burun sırtında hafif çıkıntı oluştu yani kemik te böyle şey mümkünmü diş kapanış kaynaklı olabilir mi olabilirse... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Defne Erkara

  Op. Dr. Defne Erkara

  Dişteki kapanış sorununun burun kemiğinde çıkıntı oluşturacağını sanmıyorum.

 • Deride kbarıklık

  Merhaba hocam başka bi soruda da yardımcı olmuştunuz bana bişey daha danışacağım benim iki kaşımın ortasında çizgi çizgi derim kabarmış gibi görünüyor ışık vurduğu zaman daha önce yoktu ya da bu kadar belirgin değildi bilmiyorum ama sonradan fark ettim ve iki üç tane var hepsi yavaş yavaş oldu gibi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Defne Erkara

  Op. Dr. Defne Erkara

  Yaş ilerledikçe kırışıklıklar artar. sizin sorununuz için sizi görmem gerek. botoks veya dolgu ile müdahale edilebilir. 0 533 6921598 den bana ulaşabilirsiniz.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Defne Erkara Kimdir?

Op. Dr. Defne Erkara, 1975 yılının Ocak ayında İstanbul Erenköy’de dünyaya gelmiştir. İkokul öğrenimini 1980- 1985 yılları arasında Erenköy İlkokul’unda tamamlamış ve bu süreçte tüm diğer öğrenciler gibi oyun ağırlıklı bir dönem geçirmiştir. Ancak 1985 yılında Özel Doğuş Koleji’nde ortaokula başlamasıyla birlikte en başarılı öğrencilerden biri olmuş; lise öğrenimini de yine aynı okulda 1992 yılında tamamlayarak dereceyle mezun olmuştur.

Tıp öğrenimine İ.Ü Tıp Fakültesi’nde 1992 yılında başlayan Op. Dr. Erkara, fakülteyi 1998 yılında dönem ikinciliği ile tamamlamıştır. Aynı yılın devamında yine aynı fakültenin Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi bölümünü kazanarak uzmanlık eğitimine başlamış ve 2004 yılında uzmanlığını almıştır.

2014 yılında kendi kliniğini kurmasına kadar olan dönemde özel sektörde pek çok işletmede çalışmıştır. Halen kendi kliniğinde hasta kabullerine devam etmektedir.

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Op. Dr. Defne ERKARA Muayenehanesi
  AdresGayrettepe Mah. Yıldızposta Cad. Evren Sitesi A Blok No: 32 D:5  Beşiktaş, İstanbul  Haritayı gör  

Hastalarının Değerlendirmeleri (2)

2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

mine küpeli

10 gün önce meme büyütme ameliyatı oldum, o kadar rahat ve sıkıntısız bir süreç oldu ki, teşekkürü borç bildim eskişehirden istanbula gidip ameliyat oldum, göğüslerim yok denecek kadar az ve bir göğüsüm diğerinden daha küçüktü, damla silikon taktı ve ameliyat sonrasında bile muhteşem olmuştu. Ameliyattan sonra o kadar iyi hissetim ki kendimi hastanede kalmadan eskişehire geri döndük, henüz 10 gün oldu ama sisliklerim baya indi hiç ağrım olmadı. gerçekten ben çok memnun kaldım. istanbuldaki o tüm havalı yerlere gidip görüştüm, kimi havalı lüks kimi çok laubali , defne hanım da karar kıldım. Herkese tavsiye ederim 30-07-2018

Op. Dr. Defne ERKARA

Op. Dr. Defne ERKARA

- 13.08.2018

Çok teşekkür ederim Mineciğim. Mutlu olmana çok sevindim. Güzel günlerde kullanman dileğiyle, sevgiler.

Celil Can

Harika bilgi ve ilgi teşekkürler 13-03-2017

Op. Dr. Defne ERKARA

Op. Dr. Defne ERKARA

- 13.08.2018

Teşekkürler.

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Defne Erkara tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.