Uzm. Dr.

Defne Eraslan

Psikiyatri - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Somatizasyon Bozukluğu, Uyku, Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite, Draw a person, Psikanaliz, Louisa duss... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

19 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Uyku problemi

  Merhaba 9 senelik bir panik bozukluk ve depresyon tedavim var 2paxil ve 1 secita kullanıorum aşırı uyumam ve uyanamamdan dolayı drum bgn modiodal adlı ilacı verdi hepsini aynı zamandamı içmeliyim ve bu ilacın bir yan etkisi olurmu bana sağlayacağı yarar nedir cvp verirseniz sevirim teşekürler.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Defne Eraslan

  Uzm. Dr. Defne Eraslan

  Merhaba, diğerlerini kaçta içiyorsunuz bilmiyorum ama modiodal canlandırıcı bir ilaç olduğundan sabah içilmeli. tabi her ilacın yan etkisi olabilir ama birçok kişinin fayda gördüğü ve sık kullanılan bir ilaç . yan eyki yaptığınızı düşünürseniz kesip doktorunuzla bağlantıya geçebilirsiniz. kolay g... Cevabı gör

 • Mide bulantısı

  Ben 19 yaşındayım.arkadaşlarımla buluşmada,sınav döneminde vb. 1 gün öncesinden kusmaya başlıyorum.sabah da devam ediyor.bunun çok gereksiz ve mantıksız olduğunu farkındayım ama elimde değil ve bundan dolayı çok rahatsızım.rahat rahat arkadaşlarımla buluşmak,rahat olmak istiyorum.napabilirim ?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Defne Eraslan

  Uzm. Dr. Defne Eraslan

  Merhaba, kimi insanların midesi strese böyle tepkiler verebilir. günlük hayatınızı çok etkiliyorsa, ki öyle gübü görünüyor; mutlaka psikiyatriste başvurun.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Muayenehane
  AdresNişantaşı Mahallesi Güzelbahçe Sokak Güzelbahçe Apartmanı No: 6 Kat: 1-2 Nişantaşı  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Defne Eraslan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.