Prof. Dr.

Damla Gökşen

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Şişmanlık (Aşırı Şişmanlık), Hipotiroidi (Tiroid Bezinin Az Çalışması, Tiroid Hormonu Azlığı), Hirsutizm (Kıllanma, Tüylenme), Abdominal ultrasonografi, Anti-mikrozomal antikor(anti-m)(tiroid peroksidaz testi), Büyüme hormonu testi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

58 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

4 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Cocuk erken ergenlik hormon

  Kızım 10 yasinda koltukalti tuylendi göğsu cikmaya basladi adet gormedi endise ederk hormon tahlili yaptirdim estradiol 11.32 pg/ml fsh 5 mlu/ml lh 0,525 mlu/ml serbest t4 1,32 ng/dl sonuclar sizce nasil yakin zamanda adet görür mü

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Damla Gökşen

  Prof. Dr. Damla Gökşen

  Yaşına uygun gelişmeler ancak boy değeri de önemli

 • Boy kısalığı

  Merhaba.oğlum 7 yaşında 112 cm ve 18 kg ağırlığındadır.kan testlerinde igfbp-3:3,27-igf-1:59,9--hidroksi vit d:23,5 dir.sonuçları değerlendirirmisiniz.teşekkürler

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Damla Gökşen

  Prof. Dr. Damla Gökşen

  Çocuğunuzun igf değeri yaşına göre ılımlı düşük çocuk endokrin uzmanına başvurmanız uygun olacaktır

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Damla Gökşen Kimdir?

Prof. Dr. Damla GÖKŞEN, 1968 yılında İzmir’de doğmuştur. 1986 yılında İzmir Amerikan Koleji’nde lise eğitimini tamamlamasının ardından 1987 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlamıştır. 1992 yılında buradan mezun olarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1998 yılında ise aynı üniversitenin Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda ihtisasını yapmış ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

1999 yılından beri Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatrik Endokrinoloji Metabolizma Bilim Dalı’nda görev yapmakta olan Prof. Dr. Damla GÖKŞEN, 2005 yılında Doçent, 2010 yılında ise Profesör kadrosuna atanmıştır.

Prof. Dr. Damla GÖKŞEN, Ege Üniversitesi tıp Fakültesi’nde mesleki çalışmalarını sürdürmekle beraber İzmir - Bornova’da bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • EGE ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Prof. Dr. Damla GÖKŞEN ŞİMŞEK Muayenehanesi
  AdresAdalet Mah. İslam Kerimov Cad. Sunucu İş Merkezi. No: 18 A Blok  Bornova, İzmir  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Damla Gökşen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.