Uzm. Dr.

Cengiz Korucu

Kardiyoloji - Kırklareli

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Mitral Darlığı, Nefes Darlığı, Kapak Hastalıkları, Koroner anjiyogram, Ablasyon, Platelet sitaferezi(hemaferezis)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

8 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

5 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kalp deliği vds tanısı

  Merhabalar doktor bey kızım 24 günlük vds tanısı konuldu ventriküler septumun perimembranöz bölgesinde taban çapı 7mm ölçülen ancak triküspit kapağının septal leaftelinin anevrizmatik poş oluşturucak geçişi kısmen sınırladığı defekt saptandı. l-r graident maksimum 45 mm hg ölçüldü ayrıca sağ atriy... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Cengiz Korucu

  Uzm. Dr. Cengiz Korucu

  Merhaba, ayrıntılı raporu görmeden kesin konuşmak zor olmakla birlikte, şantın bu yaştan sonra kendiliğinden kapanma ihtimali yoktur. operasyona gereklilik ileriki ölçümlere göre hesaplanır. geçmiş olsun.

 • Tansiyon düşmesi

  Tansiyon düşmesi hocam benim tansiyonum sürekli 14-8 veya 13-8 çikardi.üç gündür tansiyonum 10-6 gibi çikiyor.üç gündür çok halsizim başimdönüyor bu ani tansiyon düşüşünün sebebi nedir acaba.cevabiniz için şimdiden teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Cengiz Korucu

  Uzm. Dr. Cengiz Korucu

  Önerim 24 saatlik tansiyon holter, ekg, eko ve biyokimya tahlillerini yaptırmanız. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Cengiz Korucu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.