Uzm. Dr.

Cem MERMUT

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Gastoskopi (Midenin İçine Bakmak), Yağ Metabolizması Bozuklukları, Karaciğer Hastalıkları, Cea(karsinoembriyonik antijen), M2 antijeni(antimitokondriyal antikor(ama)), Eus(endoskopik ultrason)... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 433 39 97
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Cem MERMUT Kimdir?

Uzm. Dr. Cem MERMUT, 1968 yılında Diyarbakır'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1986 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, 1993 - 1998 yılları arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yaparak Dahiliye - İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Ayrıca Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Gastroenteroloji bölümü yan dal ihtisasını da tamamlamıştır.

2002 Yılında Sosyal Sigortalar Kurumu Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi Gastroenteroloji bölümünü kurmuş olan Uzm. Dr. Cem MERMUT, 2002 - 2005 yılları arasında, Diagnostik ve Terapödötik ünitesini kurmuş ve çok sayıda işlem gerçekleştirmiştir.

Uzm. Dr. Cem MERMUT, 2005 - 2014 yılları arasında Türkiye'nin ve İzmir'in ilk özel Gastroenterolojimerkezini kurmuş ve burada hasta kabulü yapmıştır. Mesleki çalışmalarına ise, İzmir'de bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • EGE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • DOKUZ EYLÜL ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

  • İngilizce

İlgi Alanları

Gastoskopi (Midenin İçine Bakmak)

Yağ Metabolizması Bozuklukları

Karaciğer Hastalıkları

Safra Yolu Hastalıkları

Bağırsak Kanseri

Tedaviler

Cea(karsinoembriyonik antijen)

M2 antijeni(antimitokondriyal antikor(ama))

Eus(endoskopik ultrason)

Ileostomi(ülseratif kolit cerrahisi)

Özofajial ph metri

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 39 97

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Cem MERMUT tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.