Op. Dr.

Can Terzier

Genel Cerrahi - Mersin

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Rektum Kanseri, Meme Kanseri, Hemoroit, Laparoskopik fıtık tedavisi, Laparoskopik safra kesesi ameliyatı, Anal fistül... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

30 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Can Terzier Kimdir?

Op. Dr. Can TERZİER, 14 Nisan 1966 yılında Mersin'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1983 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında başarıyla tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 1989 Yılında Kayseri Devlet Hastanesi'nde mecburi görevini yerine getirmiş ve 1991 yılında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ihtisasına başlamış ve 1996 yılında eğitimini tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1997 Yılında Gülnar Devlet Hastanesi'nde, 1999 yılında Tarsus Devlet Hastanesi'nde, 2005 - 2009 yılları arasında Mersin Toros Devlet Hastanesi' ve Mersin Devlet Hastanesi'nde görev almış olan Op. Dr. Can TERZİER, mesleki çalışmalarına Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ANKARA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Can Terzier tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Bilgilendirici Videoları.