Uzm. Dr.

Can KOŞAL

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üreme Endokrinolojisi ve İnfertilite - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Suda Doğum, Rahim Sarkması, Doğum Kontrol, Vajinoplasti (vajina daraltma), Rahim içi araç(spiral), Hormonal terapi... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 38 39
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Can KOŞAL Kimdir?

Uzm.Dr.Can KOŞAL, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise,SSK Ankara Gazi Hastanesı, Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD'nı  tamamlayarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzm.Dr.Can KOŞAL, İstanbul'da bulunan İstanbul Aydın Üniversitesi Florya VM Medical Park Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

 

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İlgi Alanları

Suda Doğum

Rahim Sarkması

Doğum Kontrol

Vajinal Akıntı

Histerektomi

Tedaviler

Vajinoplasti (vajina daraltma)

Rahim içi araç(spiral)

Hormonal terapi

Üreme

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 38 39

Son Cevapladığı Sorular

 • Pelviste sıvı

  Iyi gunler . sakroiliak mr sonucunda her iki sie enferiorunda eklem yüzlerinde subkortikal alanda minimal ödematöz t2 hiperintens patolojik sinyal izlenimi alındı. ve pelviste minimal serbest sıvı izlendi. sonucu var sıvı zararlimidir kadın doğum doktoruna gitmem gereklimidir

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Can KOŞAL

  Uzm. Dr. Can KOŞAL

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 38 39

  Pelvis sıvısı adet dönemine uygun olarak normal görülebileceği gibi bir iltihabı oluşum eşlik edebileceginden mutlaka bir kadın doğum doktoru tarafından değerlendirilmesi uygun olur.iyi geceler.

 • Gebelik istiyorum

  Merabalar ben bebek dusunuyorum 1 haftadir dis apsesinden dolayi antibiyotik kullaniyorum antibiyotigi birakmayi dusunuyorum gebelik gerceklesirse bir sorun olurmu ???

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Can KOŞAL

  Uzm. Dr. Can KOŞAL

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 38 39

  Lütfen dış hekiminin belirttiği sürede antibiyotik kullanın. aksi durumda hastalık geçmez ve daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalırsınız.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR


.