Op. Dr.

Çağlar YAZICIOĞLU

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Kayseri

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kısırlık / İnfertilite , Tüp Bebek, Gebelik, Kegel egzersizleri, Gebe takibi, Hrt(hormon replasman tedavisi)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

163 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Menepozdayım bebek şansım carmı

  Merhaba çağlar bey 39yaşındayım ve 5yıllık evliyim evliliğimin ilk yılında bebek için dr gittim erken menepoz dediler ve 2senedir rengli olmuyorum en son doktora gittiğimde tüp bebek için %1şansın var dediler sizede bir sormak istedim ufak da olsa şansım varmı tahlillere vede dr söylediklerine göre... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Çağlar Yazıcıoğlu

  Op. Dr. Çağlar Yazıcıoğlu

  Merhaba sizi görüp muayene etmeden ve tetkiklerinizi görmeden bu sorunuzu yanıtlamam pek mümkün değil. antral follikül yani büyümeye aday yumurta varsa şans vardır.

 • Hcg değerlerim normal mi

  Merhaba doktor bey son adet tarihim 3 ocak adetime 3 gün kala hcg testim 30 çıktı 3 gün sonra tekrarladım testi hcg 161 çıktı sizce normal mi artış göstermiş çok merak ediyorum kimyasal gebelikten çok korkuyorum cevap verin lütfen

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Çağlar Yazıcıoğlu

  Op. Dr. Çağlar Yazıcıoğlu

  Artış iyi görünüyor. hekiminize takip olun hayırlı olsun

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Çağlar YAZICIOĞLU Kimdir?

Op. Dr. Çağlar YAZICIOĞLU, 1975 yılında Kahramanmaraş'ta doğmuştur. Lise öğrenimini 1993 yılında Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi'nde bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  1999 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2008 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Kütahya Asker Hastanesi (Askerlik Görevi), Kahramanmaraş Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi ve Gaziantep Medicalpark Hastanesi Kadın Doğum Kliniği gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Çağlar YAZICIOĞLU, mesleki çalışmalarına 2012 yılından beri Gaziantep'te bulunan özel muayenehanesinde devam etmektedir. Mesleki faaliyetlerine Acıbadem Kayseri Hastanesi Tüp Bebek Ünitesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZIANTEP ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Acıbadem Kayseri Hastanesi
  AdresSeyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No: 1/1-A  Melikgazi, Kayseri  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Çağlar YAZICIOĞLU tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.