Dr.

Çağatay Vural

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - Manisa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: FUE yöntemi ile saç ekimi, DHI(Kalem Yöntemi) ile saç ekimi, Botoks, Ameliyatsız yüz germe, Mezotarapi, Mezoterapi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

15 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Lazer epilasyon ile kıllardan kultulmak yada azalmasını sağlamak

  İyi günler. profesyonel sporcuyum ve sakatlığımdan dolayı uzun süre ara verdim ve suan geri başlama kararı aldım ancak aşırı kıllanma meydana geldi vücudumda. özellikle göğüs, sırt, karın ve omuz üstünde aşırı kıllanma yaşandı lazer epilasyon ile giderilebilinir mi. yardımcı olursanız sevinirim.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Çağatay Vural

  Dr. Çağatay Vural

  İyi günler. normalde bu problemler için lazer epilasyon uygulaması yapılabilir. cildinizi kontrol ettikden sonra doktorunuz tarafından uygunsa işlem yapılabilir.

 • Aşırı terleme

  Hocam merhaba. annem 53 yaşında şeker ve tansiyon rahatsızlığı var. size danışmak istedigimiz sorunu ise aşırı terleme. gün boyu aşırı terliyor günde üç dört defa duş almasına rağmen sürekli aşırı terliyor. bu konuda yardımcı olabilirseniz yüz yüze görüşmek isteriz.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Çağatay Vural

  Dr. Çağatay Vural

  Merhaba halil bey. belirttiğiniz hastalıklarla da ilişkili olabileceğinden öncelikle bir dahiliye hekiminin görmesi daha faydalı olabilir. kontrolünüz sonrası destek gerekirse tabiki bekleriz. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Çağatay Vural tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.