Uzm. Dr.

Burcu Güler

Dahiliye - İç Hastalıkları - Manisa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ağrı, Akut Glomerülonefrit, Karaciğer Yağlanması (Hepatosteatoz), Puva tedavisi(fotokemoterapi), Prp tedavisi, Radyonükleer kemik taraması... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

31 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diffüz hiperplazi

  Mrb.dokto hanım.tsh 0.07 çıktı,troid ultrasyon sonucumda diffüz hiperplazi yazıyor.sağ lop10.9*21.8 sol lop11.8*15.7 boyutlarında isthmus kalınlığı 2.0 mm yazıyor.biz bebek istiyorduk bebeğe vegebeliği etkilermi merak ediyorum tedavimi olmam gerekiyor.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Burcu Güler

  Uzm. Dr. Burcu Güler

  Gebelikte tiroid problemleri gebeliği ve bebeği etkileyebilir.ayrıca gebe kalmaya engel de yaratabilir.ancak daha ayrıntılı tetkikler için bir iç hastalıkları uzmanına başvurmalısınız.sağlıklı günler.

 • Araçta mide bulantısı

  Burcu hanım ben otobüse veya bir başka araca bindiğim zaman ister kısa ister uzun mesafeli yola gidim araçlarda mide bulantısı oluyor kusacak gibi oluyorum kendimi zor tutuyorum bu nedir sizce ne yapmalıyım teşekkürler

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Burcu Güler

  Uzm. Dr. Burcu Güler

  Taşıt tutması sık görülen bir durumdur.araca binmeden önce ilaç alabilirsiniz ancak burdan ilaç ismi veremem bunun için bir hekime başvurmalısınız.sağlıklı günler..

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Burcu Güler tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.