Prof. Dr.

Bünyamin KAPLAN

Radyasyon Onkolojisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Meme Kanseri, Kronik Böbrek Hastalığı, Meme Ca, Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu, Işın tedavisi... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 32 74
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Bünyamin KAPLAN Kimdir?

Prof.Dr.Bünyamin KAPLAN, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarı ile tamamlayarak Tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Erciyes Üniversitesi'nde tamamlayıp Radyasyon Onkolojisi Uzmanı olmuştur.

Prof.Dr.Bünyamin KAPLAN, İstanbul'da bulunan Medipol Mega Üniversite Hastanesi'nde hastalarına hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ERCIYES ÜNIVERSITESI

İlgi Alanları

Meme Kanseri

Kronik Böbrek Hastalığı

Meme Ca

Kemoterapi

Beyin Hastalıkları

Tedaviler

Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu

Işın tedavisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 32 74

Son Cevapladığı Sorular

 • Işın tedavisi

  Hocam kolay gelsin iyi çalışmalar ben ismail konak sivas devlet hastanesinden eczanasinde calışmaktayım.size sormak istedigim benim eşim meme ca idi.4 kür 21 günde ilaç ladık daha sonra 12 haftalık taxol tedavisi aldık şubatın 28 son ılacımızı aldık .şimdi ışın almamız lazım ışın ve işaretleme için... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Bünyamin Kaplan

  Prof. Dr. Bünyamin Kaplan

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 32 74

  Kemoterapi bitiminden sonraki 3 ay içinde tedavinin başlaması mümkün olursa meme kanserinde sorun olmaz. beyin ve baş boyun kanserlerinde bu süreyi daha kısa tutmaya çalışıyoruz ve mümkünse 6 haftayı geçirmiyoruz. ancak meme ca da durum farklı, rahat olun.

 • Kemik metastazı

  Hocam annem özefagus ca( yassı epital hücreli karsinom) teşhisiyle ameliyat oldu.yemek borusu çıkarıldı ancak yemek borusu çevresindeki lenf bezlerinden 5 tanesinde tutulum tespit edildi şu anda kemoterapi görüyor son çekilen pet filmine göre yemek borusu çevresindeki lenf bezleri temizlenmiş ancak... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Bünyamin Kaplan

  Prof. Dr. Bünyamin Kaplan

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 32 74

  Sizin de ifade ettiğiniz gibi, t4-5 düzeyinde kemik metasstazı olabilir, ya da lokal invazyon olma ihtimali daha yüksek gözüküyor. bu nedenle bu bölgeye lokal radyoterapi öneririm, ancak xeloda 500 konusunda bir medikal onkolog'dan yardım almalısınız..

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Bünyamin KAPLAN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.