Op. Dr.

Bülent Fahri KILINÇOĞLU

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Antalya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Tanı Yöntemleri, Konuşma Ve Yüksek Kortikal Bozukluklar, Baş Ve Yüz Ağrısı, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

385 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Alzheimer hastalığı

  Merhaba bülent bey,bizim 67 yaşında alzheimer hastası bir anneannemiz var,sizin köşe yazınızı gördük beyinde su birikmesi ve tedavisi hakkında sanırım alzheimer hastalığında ufakta olsa bir yardım sağlıyormuş bunhnla ilgili bilgi alabilir miyiz vede irtibat numarası.teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU

  Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU

  " beyinde su birikmesi ve tedavisi hakkında sanırım alzheimer hastalığında ufakta olsa bir yardım sağlıyormuş" söylediğiniz gibi son 6 aylık mr sonuç raporunda hidrosafeli ve beyinde sıvı artışı söz konusu ise cerrahi tedaviden fayda görebilir

 • Servisle mr incelenmesi

  C3_c4diskinde hafif posteri bilgin izlenmiştir. teklif şak anteriordan basilanmistir. c4_c5diskinde hafifposterior bulging izlenmiştir. c5c6diskinde diffuz bulging zemininde santralgenis tabanlı posteri protruzyon teklif keseyim anteriordan basilanmistir. anteriordan epidural yağ mesafesi daralmisti... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU

  Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU

  Mr raparunuza göre 3 tane ufak fıtığınız var muayene bulguları şikayetlerinizin ayrıntılarını bilmeden fizik tedavi önerilebilir

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

 • Özel Akdeniz Şifa Hastanesi
  AdresKuzey Yaka Mah. Yeşilırmak Cad. No 367  Kepez, Antalya  

  Merkez İmkanları

  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit
  • Sgk Anlaşmalı

Hakkında

 1. Bülent Fahri KILINÇOĞLU Kimdir?

  Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU İzmir ve Selanik kökenli olup 1966 yılında Erzurum'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini İstanbul'da bitirmiştir. Ardından İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1994-1999 yılları arasında Şişli Etfal Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı’nda yaparak Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

  1989-1992 yılları arasında Osmaniye - Düziçi Atalan Sağlık Ocağı'nda mecburi hizmetini, 1992-1993 yılları arasında ise Niğde - Bor Askeri Fabrika Tabibi ve 1993-1994 yılları arasında Çanakkale - Ayvacık Sağlık Merkezi Tabibi olarak askerlik vazifesini yerine getirmiştir.

  1994-1999 yılları arasında Şişli Etfal Hastanesi Nöroşirürji Kliniği'nde Asistan olarak, 1999-2001 yılları arasında da Uzman Doktor olarak görev yapan Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU, 2001-2004 yılları arasında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi olarak, 2004-2005 yılları arasında TEM Hospitals Nöroşirürji Kliniği Uzmanı ve İşyeri Hekimi olarak, 2005-2008 yılları arasında NİSA Hastanesi Nöroşirürji Kliniği Uzmanı olarak ev 2008-2010 yılları arasında ise Medicana International İstanbul Hastanesi Nöroşirürji Kliniği Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermiştir.

  2010 yılından beri mesleki çalışmalarına Memorial Antalya Hastanesi Nöroşirürji Kliniği’nde devam etmekte olan Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU, Amatör yat kaptanlığı (2001), Toros Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (TODOSK - lisanslı sporcu 2013), CMAS Tek Yıldız Scuba (2014) ve Aikido 1. DAN Siyah Kuşak (2014 from AİKAİ Japan) gibi birçok sosyal eğitim da almıştır.

Diploma aldığı kurum

 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Hastalarının Yorumları (1)

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yakup şentürk

mesleğini en iyi şekilde kusursuz yapan bir cerrah. yolunuz açık olsun başarılar... 30-11-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.