Op. Dr.

Bülent Fahri Kılınçoğlu

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Antalya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Tanı Yöntemleri, Konuşma Ve Yüksek Kortikal Bozukluklar, Baş Ve Yüz Ağrısı, Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Boyun fitiği cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

276 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Hocam ameliyat deniyor, siz ne düşünüyor sunuş?

  Hocam birkaç görüş aldım ameliyat diyorlar . siz n düşünüyorsunuz ? hocam ameliyat dendi siz nasıl yorumluyorsunuz? hocam 1 hafta önceki mrı im ameliyat deniyor sizin yorumunuz nedir? mr sonuç ? sonuç: - inceleme hareket artefaktları nedeni ile suboptimaldir. - servikal lordozda düzleşme. - c5-6 di... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu

  Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu

  Ameliyat kararını sizi, filmlerininz ve muayene bulgularınızı görerek vermek lazım tek başına filmler anlamlı değil.

 • Tmu için anevrizma ameliyatı sorun teşkil edermi

  Merhaba babam 10.08.2017 tarihinde beyinden anevrizma ameliyatı oldu ameliyattan 3 gün sonra damarlardan birinin tıkanması sonucu sağ tarafta felç ve konuşamama sorunu çıktı babam başlarda yatalak ve hiç konuşamıyordu şimdi yürüyor kolu tutuyor eskisi gibi değil ama yatalakta değil konuşuyor ama kel... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu

  Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu

  Tmu nun ne olduğunu bilmiyorum açık ismi lazım

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Bülent Fahri Kılınçoğlu Kimdir?

Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU İzmir ve Selanik kökenli olup 1966 yılında Erzurum'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini İstanbul'da bitirmiştir. Ardından İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1989 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1994-1999 yılları arasında Şişli Etfal Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı’nda yaparak Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

1989-1992 yılları arasında Osmaniye - Düziçi Atalan Sağlık Ocağı'nda mecburi hizmetini, 1992-1993 yılları arasında ise Niğde - Bor Askeri Fabrika Tabibi ve 1993-1994 yılları arasında Çanakkale - Ayvacık Sağlık Merkezi Tabibi olarak askerlik vazifesini yerine getirmiştir.

1994-1999 yılları arasında Şişli Etfal Hastanesi Nöroşirürji Kliniği'nde Asistan olarak, 1999-2001 yılları arasında da Uzman Doktor olarak görev yapan Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU, 2001-2004 yılları arasında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi olarak, 2004-2005 yılları arasında TEM Hospitals Nöroşirürji Kliniği Uzmanı ve İşyeri Hekimi olarak, 2005-2008 yılları arasında NİSA Hastanesi Nöroşirürji Kliniği Uzmanı olarak ev 2008-2010 yılları arasında ise Medicana International İstanbul Hastanesi Nöroşirürji Kliniği Uzmanı olarak hastalarına hizmet vermiştir.

2010 yılından beri mesleki çalışmalarına Memorial Antalya Hastanesi Nöroşirürji Kliniği’nde devam etmekte olan Op. Dr. Bülent Fahri KILINÇOĞLU, Amatör yat kaptanlığı (2001), Toros Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü (TODOSK - lisanslı sporcu 2013), CMAS Tek Yıldız Scuba (2014) ve Aikido 1. DAN Siyah Kuşak (2014 from AİKAİ Japan) gibi birçok sosyal eğitim da almıştır.

Diploma aldığı kurum

 • DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL SISLI ETFAL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İletişim bilgileri


 • Özel Akdeniz Şifa Hastanesi
  AdresKuzey Yaka Mah. Yeşilırmak Cad. No 367  Kepez, Antalya  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit
  • Sgk Anlaşmalı

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

yakup şentürk
yakup şentürk

mesleğini en iyi şekilde kusursuz yapan bir cerrah. yolunuz açık olsun başarılar... 30-11-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Bülent Fahri Kılınçoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.