Uzm. Dr.

Berna Torun ORHAN

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Osteoporoz, Serebral palsi rehabilitasyonu, Sol Hemipleji, Kırık rehabilitasyonu, Tetik nokta enjeksiyonu, Fizik tedavi ve rehabilitasyon... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

5 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Mr sonucu değerlendirme

  C6-7 seviyesinde sol anter olateralde sunar aknoid mesafeyi ve sol nöral forameni daraltan sol parasantral-sol for aminal disk protrüzyonu izlenmiştir. bu sonuçlara göre hastalığım tam olarak nedir? nasıl bir tedavi gerekli? ameliyat gerekir mi?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Berna Torun ORHAN

  Uzm. Dr. Berna Torun ORHAN

  Merhaba ; öncelikle geçmiş olsun. hiçbir zaman hastayı muayene etmeden ameliyat gerekliliğinin olup olmadığı konusunda bir şey söylemek doğru değildir. ama mr raporuna göre ameliyat gereken bir durum yok gibi. fizik tedavi almanızı tavsiye ederim.

 • Boyun fıtığı,mr

  C6-7 seviyesinde sol anter olateralde sunar aknoid mesafeyi ve sol nöral forameni daraltan sol parasantral-sol for aminal disk protrüzyonu izlenmiştir.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Berna Torun ORHAN

  Uzm. Dr. Berna Torun ORHAN

  Merhabalar sorunuz nedir?

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Özel Ankara Yüzüncü Yıl Hastanesi
  AdresMuhsin Yazıcıoğlu Cad. No:54 Balgat  Çankaya, Ankara  Haritayı gör  

Hastalarının Yorumları (3)

3 Yorum Ort. Puanı: 4.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

İlknur GÖÇER

merhabalar öncelikle berna hocamı tanıdıgım için çok mutluyum 2012 yılında belimden ve bacaklarımdaki dayanılmaz agrılarla berna hocama gittim sinir sıkışması rahatsızlıgımı ilaçlarla ve fizik tedaviyle rahatlattı çok teşekkür ediyorum Ankara da herkese tavsiye ederim saygılarımı sunarım. 21-02-2016

Şule Öztekin

Yaklaşık 4 yıldır fibromiyalji hastasıyım. 1 yıl once teshis kondu. Kullandigim ilaclar ağrılarımı azalttı tabii ama hala cook rahatsızdım. Taa ki 3 ay once Berna Hocamla tanışana kadar. Berna Hocama cok cok tsk ediyorum. İyi ki varsınız 21-10-2015

Tayyip FAKCI
Tayyip FAKCI

teşekkür ederim hocom 02-07-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Berna Torun ORHAN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.