Uzm. Dr.

Berkin Toker

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

42 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kalçada kas erimesi

  Merhabalar berkin hocam.ben 3 ay önce sağ kalçamdan kortizon iğnesi vurulmuştum.şuanda kalçamda enjeksiyon yapılan yerde çukurlaşma ve kas hacminde gözle görünür bir küçülme var.yürümemde sorun yok ama bu durum moralimi çok bozuyor.bu erime daha ne kadar devam eder ve ne tavsiye edersiniz ? şimdiden... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Berkin Toker

  Uzm. Dr. Berkin Toker

  Gecmis olsun lokal bir kas nekrozu olmus gibi duruyor, yani ilaca bagli adalede beslenme bozuklugu. kalici olabilir, bir kac ay daha gozlemlemek lazim!

 • Diz agrilari

  Hocam saygılar 60yadindayim ayakta dururken dizinde sağdaki de dizin yan tarafında ağrı oluyor yürürken de aynı şikayetler var. dekday hap elektroliz jelli sürüyorum tamamen geçmiyor gunde5000adim yürüyorum bu mesafe hastalığı artırımı tecrübeli uzman olarak sebebi ne olabilir öneriniz yokmu sporu s... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Berkin Toker

  Uzm. Dr. Berkin Toker

  Gecmis olsun, muhtemelen kikirdak asinmaniz baslamis olabilir, yuruyus genelde zararli degildir ama once dr a gidin kinsu anki agrilarinizin kaynagi tam olarak ortaya konulsun!

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İlgi Alanları

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Berkin Toker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.