Uzm. Dr.

Berkin TOKER

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

24 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Basit kemik kisti

  Meraba doktor bey benim sag serçe parmagın yanındaki parmagımda basit kemik kisti var doktorumun dedigine göre kemik aşısı uygulanıcakmış kırık yok şuanda bu aşı uygulanırken herhangi bir agrı acı olucakmı aşıdan sonra iyileşmeye göremi ameliyat edip etmemeye karar verilicek?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Berkin TOKER

  Uzm. Dr. Berkin TOKER

  Mrb gecmis olsun filmleriniz gormeden bisey soylemek zor. kemik asisindan neyi ifade etmek istedi doktorunuz bilemiyorum? ona sorarsaniz daha dogru cevaplar alabilirsiniz.

 • Sag omuz emari

  Iyi gunler hocam iki yil once ameliyat oldum omuzdan pankart lezyonu son dort aydir agrilarim cogaldi emar cektirdim. emarda glenoid labrumda superionda sinyal artisii slap1 deltoid kas planlarinda yaygin sinyal artisi vebu duzeyde cillte oden intramuskular hasar glenoid fossada subkondral alanda ya... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Berkin TOKER

  Uzm. Dr. Berkin TOKER

  Mrb cihan ameliyat gecirmis omuz mr larinda sinyal artisi hep olur. klinik muayene ile karar vermek lazim. gelirsen bir bakariz gecmis olsun

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Uzmanlık Alanları

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Berkin TOKER tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.