Op. Dr.

Bekir Sıtkı ASLAN

Göz Hastalıkları - Ankara

Dünyadaki En İleri Teknolojilerle Cerrahi Uygulamalar

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Katarakt, Glokom, Refraktif Cerrahi, Katarakt ameliyatı, Katarakt cerrahisi, Glokom ameliyatı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

39 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Retinitis pigmentosa-goz ameliyatı dediler ne yapmalı?

  Merhaba eşim genetik bir rahatsızlık olan retinitis pigmentosa hastası. yaşı 51. görme kaybı her iki gözde aynı oranda değil bu bizler için çok umutlandırıcı bir durum yıllardır. sol gözünde görme kaybı çok fazla fakat sorunumuz yaklaşık 9 yıl önce katarakt ameliyatı olmustu. sol gözdeki lens (her 6... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Bekir Sıtkı ASLAN

  Op. Dr. Bekir Sıtkı ASLAN

  Fatma hanım eşinizin durumunu değerlendirmek üzere bize başvurabilirsiniz. bizim bu gibi sorunları çözebilme imkanlarımız var. geçmiş olsun dr. bekir sıtkı aslan

 • Göz tansiyonu gmailim sifresi yok hocam

  Mrb hocam annemde glokom hastalıgı var ve sureklı gözu kızarıyor lazer ıgne yapılıyor her ay ıkı uc sefer en son yuzune vurdu agrısı artık butun aile cok uzgunuz bunun bir çaresı varmıdır göz tansıyonu surekli yükseliyor seker hastası görme kaybının olmasında cok korkuyoruz lazrr ıgneden baska yokmu... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Bekir Sıtkı ASLAN

  Op. Dr. Bekir Sıtkı ASLAN

  Özge hanım verdiğiniz bilgiler maalesef çok açık değil. bu nedenle size konuya yönelik bir yanıt veremiyorum. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Bekir Sıtkı ASLAN Kimdir?

Op.Dr. Bekir Sıtkı ASLAN, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1978 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 1984 yılında Göz Hastalıkları Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında,2005-2010 yılları arası Özel Mesa Hastanesi'nde, (Kurucu ve Bölüm Başkanı) 2010 yılında İsviçre- İtalyan Üniversitesi'nde ESASO Enstitüsü Fahri Eğitim Üyesi (eğitim katkısı vermektedir) 2010 yılında Özel Tobb Etü Hastanesi'nde (Bölüm Başkanı) 2015 yılında Liv Ankara Göz Kliniği'nde görev yapmış olan Op.Dr. Bekir Sıtkı ASLAN, mesleki çalışmalarına Özel Muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Op.Dr. Bekir Sıtkı ASLAN,Türk Oftalmoloji Derneği,Türk Katarakt ve Refraktif Cerrahi Birimi,European Society of Cataract and Refractive Surgeons,American Academy of Ophthalmology,American Society of Cataract and Refractive Surgeons, European Ophthalmic Society üyesidir. 

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

Fotoğraflar

İletişim bilgileri


 • Op. Dr. Bekir Sıtkı ASLAN Muayenehanesi
  AdresMustafa Kemal Mah. 2079. Sok. 2A / 35 Via Green İş Merkezi  Çankaya, Ankara  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi
  • Online Doktor Danışma
  • Otopark (Ücretsiz)
  • İkram
  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Op. Dr. Bekir Sıtkı ASLAN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.