Uzm. Dr.

Bedia İNCE TAŞDELEN

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - Kayseri

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Otizm, Motivasyon Eksikliği, Ergenlik Sorunları ve Sınav Kaygısı, Çocuk kaygı ölçekleri, Çocuk terapisi, Çocuk depresyon ölçekleri... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 36 37
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Bedia İNCE TAŞDELEN Kimdir?

Uzm. Dr. Bedia İnce Taşdelen Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden 2007 yılında mezun oldu. 2008 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı'nda uzmanlık eğitimine başladı. 2014 yılı Ocak ayında "Migrenli Çocuklarda Psikopatoloji ve Yaşam Kalitesinin Değerlendirilmesi " başlıklı tezi ile Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları uzmanı olarak mezun oldu. Mecburi hizmetini Elazığ Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Çocuk Psikiyatrisi kliniği ve Kayseri Eğitim Araştırma Hastanesi Erkilet Çocuk Hastanesi'nde tamamladı.

Uzm. Dr. Bedia İnce Taşdelen Kayseri'de kendi Muayenehanesinde Çocuk ve Ergen Psikiyatrist olarak hizmt vermeye devam etmektedir.
 

Diploma aldığı kurum

 • SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 36 37

Son Cevapladığı Sorular

 • Randevu bilgi

  Sizden nasıl randevu alabilirim numaraniz varmı oğlumu getirmek istiyorum size size naısl ulaşabilirim ...........

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Bedia İNCE TAŞDELEN

  Uzm. Dr. Bedia İNCE TAŞDELEN

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 36 37

  0505 013 21 00 nolu tel den randevu alabilirsiniz.

 • Sinirleniyorum

  Çok sinirleniyorum herkesi öldüresim herşeyi fırlatasm geliyo 5 dakika sonra sakinleşiyorum ama iş işten geçmiş oluyo ve bazen sinirlenince ağlıyorum.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Bedia İNCE TAŞDELEN

  Uzm. Dr. Bedia İNCE TAŞDELEN

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 36 37

  Merhaba yaş belirtmemissiniz ama bu belirtiler ergen yaş grubunda oldugunda depresyon acisindan değerlendirilmesi uygun olur. geçmiş olsun

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzm. Dr. Bedia İNCE TAŞDELEN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.