Uzm. Dr.

Bayram Yıldız

Dahiliye - İç Hastalıkları - Mardin

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Gastrinoma (Zollinger Ellison Sendromu), Ankilozan Spondilit (İltihaplı Omurga Romatizması), Taşlaşmış Dışkı (Fekal İmpaksiyon), Afp kan testi(alfa-fetoprotein kan testi), Splenektomi, Akciğer ve plevra biyopsisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

38 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Vücut morarmasını sarı renge dönüşümü

  Hocam merhabalar.vücudumun herhangi bir yerini sıkıldıgında veya bir yere carptıgımda ilk olarak kızarıyo ve sonradan morarıyo gecmeye yakında sarı bir renge dönüşüyo.sarı renge dönüşmesinin olumsuz kötü bi tarafı varmı sarılık hastalıgı gibi.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Bayram Yıldız

  Uzm. Dr. Bayram Yıldız

  Mrb. geçmiş olsun. sık vucut morarması bir kan hastalığı habercisi olabilir.size yakın bir yerde hemogram ve pıhtılaşma tahlillerinizi yaptırmanızda fayda var. morarmadan sonra sararma normal bir durumdur. sarılık belirtisi değildir.

 • Insülin direnci

  Selamlar sayın hocam benim 5 ay önce insülin direnci homa-ir 5 çıkmıştı 23 kilo verdim ve günde 1 glifor kullandım 1 hafta önce tekrar tahlil yaptırdıımda insülin direncim 8 çıktı hocam glifor kullandığım zaman halsizlik ve mide bulantısı yapıyor sadece diyet ve egzersiz yaparak insülin direncini dü... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Bayram Yıldız

  Uzm. Dr. Bayram Yıldız

  Insulin direnci için glifor kullanman şart değil .zaten çok iyi kilo vermissin. sadece diyet ve egzersizde yeterli olur. gecmis olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Bayram Yıldız tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.