Dr.

Barbaros İrdelmen

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

1 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kan dolasim bozukluk

  Merhaba..kanin vucutta yeterli rahatlikta dolasip dolasmadigini herhangi bi dolasim sorunu olup olmadigini anlamak icin hangi testi yaptirmak gerekir ?boyle bir sorun kalpte ekstrasistol yapar mi diye sormak istedim..tesekkur ederim..

  Doktor Cevabı:
  Dr. Barbaros İrdelmen

  Dr. Barbaros İrdelmen

  Merhaba, ekstrasistol olmasının çeşitli nedenleri vardır. biri de kalp damar hastalığıdır. önce bir dahiliye doktoruyla görüşün, gerekli görürse kardiyolog a gidersiniz. problemi kendiniz çözmeye kalkmayın, doktor mutlaka görsün. geçmiş olsun

 • Lenfosit dusuklugu

  Merhaba, burun surtunsutu testinde a grup influnza pozitif cikti. yasim 26 bayanim. hastaligim bu sabahtan itibaren 38-39 derece ile seyrediyor. fakat beni meraklandiran lenfositlerim dusmesi. 2 gun once astim atagim sebebiyle gittigim acilde yapilan kan sayiminda lenfositler %15, 5 ve 1, 38 iken b... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Barbaros İrdelmen

  Dr. Barbaros İrdelmen

  Viral infeksiyonlarda kan tablosu dediğiniz şekilde değişir. doktorunuz doğru tedaviye başlamış. siz iyileşince kan tablonuz hızla iyileşir. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İlgi Alanları

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Barbaros İrdelmen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.