Op. Dr.

Banu GÖKER ÖZDEMIR

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Seksüel Gelişim Bozuklukları, Ofis histeroskopi, Homosistein, Laparoskopik supraservikal histerektomi(histerektomi)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

32 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Banu GÖKER ÖZDEMIR Kimdir?

Op. Dr. Banu GÖKER ÖZDEMİR, 1976 yılında İstanbul'da doğdu. 1994 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde İngilizce olarak başladığı tıp eğitimini 2000 yılında tamamladı. Mezuniyetinin ardından, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlık ihtisasına başladı ve 2005 yılında tamamladı. Aynı yıl, Nişantaşı'nda özel bir klinikte  çalışmaya başladı.

Op. Dr. Banu GÖKER ÖZDEMİR, 2006 yılında Memorial Şişli Hastanesi'nde çalışmaya başladı ve halen hastalarına burada hizmet vermektedir. 

Op. Dr. Banu GÖKER ÖZDEMİR'in bilimsel yayınları, kitap bölümleri ve kitap çevirileri  bulunmaktadır. Avrupa Jinekolojik Onkoloji Derneği (European Society of Gynaecological Oncology) (ESGO) üyesidir.

Op. Dr. Banu GÖKER ÖZDEMİR, İngilizce bilmektedir ve hobileri arasında piyano çalmak ve kayak yapmak yer almaktadır.Evli ve 2 çocuk sahibidir.

Diploma aldığı kurum

  • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 4
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Seher Deniz

Süper birisi 29-12-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Banu GÖKER ÖZDEMIR tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.