Prof. Dr.

Ayşe GÜRBÜZ

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Jinekolojide Laparoskopik Cerrahi, Kısırlık / İnfertilite , Riskli Gebelik, Riskli gebelik takibi, Jinekolojik kanser cerrahisi, Rahim ağzı kanseri tarama... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

156 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Sıklıkla vajinal mantar

  1 buçuk yıllık evliyim. sürekli mantar oluyorum neredeyse her ay ,genellikle adetimden önce yoğun bir şekilde oluyor. bir çok kez muayene olmama ve düzenli ilaç kullanmama rağmen tekrarlıyor. temizliğime çok dikkat ediyorum çamaşırlarımı ütülüyorum vs . beni psikolojik olarak da zorluyor . ne için o... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ

  Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ

  Muayene etmedenyorum yapma şansım yok

 • Bulaşıcı hastalıklar ve vajina kanseri

  Merhaba zaman zaman vajinamda ciddi kaşıntılar oluyor. batma hissi yaşıyorum. eşimle birlikte olurken acı çekiyorum. vajinamin girişinde ağrı oluyor. ve içeride bı yerde bı sorun varmis gibi hissediyorum. iliski sırasında batma ağrı çok oluyor. sanki vajinamin içi şiş gibi. kasiklarimda bişey varmış... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ

  Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ

  Bu kadar şikayetleriniz varken neden kadın doğum be üroloji hekimine başvurup eşiniz ve siz muayene olmuyorsunuz.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Ayşe GÜRBÜZ Kimdir?

Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ, 25 Eylül 1962 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ösym'de Türkiye 9. Olarak ilk tercihi İstanbul Tıp Fakültesi'nde eğitimine başlamış ve 1986 yılında Pekiyi derecesiyle tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1987 - 1991 yılları arasında Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

1991-1994 Yılları arasında Zeynep Kamil hastanesi perinatoloji Kliniğinde çalışmıştır. 1995 -2001 Yılları arasında infertilite ve Laparoskopi ünitesinde 2002 -20012 yılları arasında ürojinekoloji ve jinekolojik Onkoloji ünitesinde görev yapmıştır. 

Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ, 2005 yılında Kadin Hastalıkları ve Doğum Doçenti olmuştur. Zeynep Kamil ÜYTEM merkezinde 6 aylık eğitimimi tamamalayarak IVF sertifikası almış ve 2010 yılında Jinekolojik Onkolojik Cerrahisi yan dal uzmanı olmuştur.

2011-2013 yılları arasında jinekolojik onkoloji yan dalında eğitim sorumlusu olarak görev yapmıştır. Uluslararası hakemli dergilerde yayınlanmıi bir çok makalesi bulunan Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ, iyi derecede ingilizce bilmekte ve mesleki çalışmalarına İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ZEYNEP KAMIL KADIN VE ÇOCUK HASTALIKLARI

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Almanca

İletişim bilgileri


 • Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ Muayenehanesi
  AdresBağdat Cad. Mazhar Bey Sok. Fahriye Apt. No: 2/7  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Kredi kartı ile ödeme
  • Nakit

Hastalarının Yorumları (1)

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Canan KAPLAN

Annemi once Allah sonra Ayse hanim iyilestirdi cok ilgili cok mutevazi ve cok bilgili bir doktor. Allah razi olsun. 01-06-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Prof. Dr. Ayşe GÜRBÜZ tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.