Prof. Dr.

Ayşe BALAT

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Nefrolojisi -

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  4 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Ayşe BALAT Kimdir?

  Prof.Dr. Ayşe BALAT, 1962 yılında Gaziantep'te doğmuştur. 1986 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimine başlamış ve 1992 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olmuştur. 2000 yılında Çocuk Nefrolojisi Bilim Dalı'nda yan dal eğitimini, daha sonra 2011 yılında Çocuk Romatolojisi eğitimini tamamlamıştır.1998 yılında Doçent ünvanı,2005 yılında ise Profösör ünvanını almıştır.

  Uzmanlık eğitimi sonrasında,1987-1992 yılları arası Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde,1992-1999 yılları arası İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde,1994-1996 yılları arası Texas Children’s Hospital'de,1999-2005 yılları arası Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde,European Society of Pöediatric Nephrology,2007 yılında Mediterranean Kidney Society,2013 yılında International Association for the History of Nephrology görev yapmış olan Prof.Dr. Ayşe BALAT, mesleki çalışmalarına Medicalpark Florya Hastanesi'nde devam etmektedir.

  Prof.Dr. Ayşe BALAT, Milli Pediatri Derneği,Çocuk Nefroloji Derneği, Çocuk Romatoloji Derneği, International Pediatric Nephrology Association, European Dialysis and Transplantation Association üyesidir.

  Diploma aldığı kurum

  • ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

  Uzmanlık aldığı kurum

  • ONDOKUZ MAYIS ÜNIVERSITESI

  Uzmanlık Alanları

  Hakkında Yorum Yapın

  Hakkında yorum yazın

  Prof. Dr. Ayşe BALAT tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  YORUM EKLE


  .