Op. Dr.

Ayhan Kaçmaz

Genel Cerrahi - Tekirdağ

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Pankreas Taşları, Bel Fıtığı, Hepatobiliyer Cerrahi, Paratiroidektomi, Fıtık cerrahisi; Kasık ve kesiyeri fıtıkları, Nüks Fıtıklar (Laparoskopik ve standart yöntemlerle), Dikişsiz tiroid cerrahisi... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  17 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Ayhan Kaçmaz Kimdir?

  Op. Dr. Ayhan KAÇMAZ, 1967 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde başladığı tıp eğitimini 1991 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapmış ve 2002 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

  Uzmanlık eğitimi sonrasında Özel Optimed Hastanesi, Yenişehir DN Kahramanmaraş, Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Acıbadem Kadıköy Hastanesi ve Kozyatağı Hastanesi gibi birçok kurumda görev yapmış olan Op. Dr. Ayhan KAÇMAZ, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Genel Cerrahi Uzmanı olarak devam etmektedir. 

  Op. Dr. Ayhan KAÇMAZ, uzmanlık eğitimi yanı sıra Endoskopi Kursu ve Obezite Cerrahi Kurslarına katılarak sertifika almaya hak kazanmış olup Türk Tabipler Birliği, İstanbul Cerrahi Derneği ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği üyesidir.

  Diploma aldığı kurum

  • GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ

  Uzmanlık aldığı kurum

  • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Op. Dr. Ayhan Kaçmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .