Op. Dr.

Atilla KAYA

Genel Cerrahi, Proktoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Hemoroid (Basur, Mayasıl), Nevüs Tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

326 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Makat kondilom

  Hocam merhabalar yaklasik 15 gun once makat kondilom amelyati oldum hepsini koterle yaktilar heryeri artik derim yoktu beyaz yag tabakasi gibi bireey oldu son 5 gundur o yag gibi doku gitti kirmizi et geldi ve boyle kabariklar olusmaya basladi kirmizi onlar nedir hocam

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Atilla KAYA

  Op. Dr. Atilla KAYA

  Bir tür iyileşme dokusu olan granülasyon dokusudur, deriyle kaplandıkça düzelir.

 • Hemeroid +fissür +anismus?

  Hocam hemeroid hastasıyım 3. evre artık elle içeri koyabiliyorum ve yaklaşık bir haftadır dışkılama sonrası 6-8 saat muhteşem şiddette ağrı çekiyorum muhtemelen fissürde oluştu tavsiyeniz nedir kliniğinize gelebilirsem 1 gün içinde işlemlerim tamamlanır mı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Atilla KAYA

  Op. Dr. Atilla KAYA

  Bir çok tedavi kombinasyonu düşünülebilir ama en mantıklısı fissür için botox yapılır aynı anda hemoroid için lazer ve lastikle boğma uygulanır.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Atilla KAYA Kimdir?

Op. Dr. Atilla Kaya, 1961 yılında Malatya’da doğmuştur. İlk, orta ve liseyi Malatya'da bitirerek lisans öncesi eğitimini tamamlamıştı. 1980 yılında üniversitesi sınavını kazanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini başlamıştır ve lisans eğitimini 1986 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır. İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlamıştır. Yandal eğitimini Genel Cerrahin’in alt branşı olan Proktoloji (Hemoroid ve Kıl Dönmesi) alanında yapmıştır.

Mardin Nusaybin Akarsu Nahiyesi Sağlık Ocağı, Ankara Gölbaşı Belediye Tabipliği, İstanbul Samatya Hastanesi, Ankara Elmadağ Devlet Hastanesi ve Osmaniye Devlet Hastanesi’nde görev yapmıştır.

Op. Dr. Atilla Kaya, birçok hastane ve klinikte çalışmıştır. 2006 yılından itibaren ortağı olduğu Medicalart Cerrahi Kliniği'nde çalışmalarını sürdürmekte ve hastalarını hizmet vermektedir. Medicalart Klinik kendi alanında Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsat almış, Türkiye’nin tek kliniği niteliğindedir. Tümüyle teknolojik tedavilerin yapıldığı Medicalart Klinikte varis, hemoroid, kıl dönmesi, anal fissür ve ben tedavilerinin yanı sıra saç, sakal, bıyık ekimi gibi kıl kökü nakilleri de yapılmaktadır.

Medicalart Cerrahi Merkezi’nde Op. Dr. Atilla Kaya, 2 uzman hekim arkadaşı ile birlikte hizmet vermektedir. Tüm SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı mensuplarının varis, hemoroid ve kıl dönmesi hastalıklarında ameliyatsız tedavileri yapılmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

İletişim bilgileri


 • İdea Klinik
  AdresYakut Sok. No:24 Kat:3 PTT karşısı Bakırköy İstanbul  Bakırköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Op. Dr. Atilla KAYA tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.