Dr.

Asuman Kaplan Algın

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Antalya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Akupunktur, GAPS (bağırsak ve psikoloji-fizyoloji sendromu), Fitoterapi, Ozon Tedavisi, Akupunktur Tedavi, GAPS (bağırsak ve psikoloji-fizyoloji sendromu)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

90 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Mide kanseri

  Asuman hanım eşime 10 gün önce mide kanseri tanısı kondu. ameliyat a aldılar lakin timor ün mide ve kalın bağırsak a çok fazla miktarda sardığı pankreas ve karaciğer e doğru gitmeye başladığı söylendi bu yüzden ameliyatta sadece mide den bağırsaklara köprü işlemi yapıldı. şimdi kemoterapi denenecek.... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Asuman Kaplan Algın

  Dr. Asuman Kaplan Algın

  Çok geçmiş olsun. eşinizin tedavisi sırasında destek anlamında yardımcı olabiliriz. memorial veya medstar hstanelerinde tedavi oluyorsanız da her iki hastanenin akupunktur kliniğine de baş vurabilirsiniz.

 • Antidepresan kullanıyorum ve bir çıkış istiyorum

  İyi günler asuman hanım. ben üniversite öğrencisiyim, ciddi olaylar geçirdim ve inanılmaz bir unutkanlik başladı antidepresana başladım şimdi daha iyiyim fakat eski halime tam olarak dönmek istiyorum akapunktur bu anlamda nasıl bir fayda sağlayabilir acaba, 3 hafta kadar antalyadayım bu surec tedavi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Asuman Kaplan Algın

  Dr. Asuman Kaplan Algın

  Merhaba, bu konuda akupunkturdan yardım alabilirsiniz. 3 hafta içinde 6 seans uygulayabiliriz. kalan seanslarınızı daha seyrek olarak ankara'da önereceğimiz meslektaşlarımızla devam edebilirsiniz. muayenehane tlf:.322 00 75 görüşmek üzere.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Asuman Kaplan Algın Kimdir?

Dr. Asuman KAPLAN ALGIN, lise öğrenimini 1986 yılında Antalya Lisesi'nde bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitimi sırasında 1992'de İngiltere'de İngilizce Dil Programı ve Chambridge First Certificate programı için bulunmuştur.

Tıp eğitimi sonrasında 1996 yılında Nanjing Üniversitesi'nden Geleneksel Çin Tıbbı ve Akupunktur Eğitimi, 1997 yılında Pekin Üniversitesi'nden Geleneksel Çin Tıbbı ve Akupunktur Eğitimi, 1998 yılında Fransa'da Mezoterapi Eğitimi almış olan Dr. Asuman KAPLAN ALGIN, Nöral Terapi Eğitimi, Nöral Terapi IGNH Sertifikası, Akupunktur Eğitimi Eğitmenliği, Kozmetik Akupunktur Eğitimi, Ozon Uygulama Eğitimi,İnfertilite Eğitimi, Nabız Teşhisi Eğitimi, Herbal Tedavi (Fitoterapi) Eğitimi, Qigong Eğitimi, Proloterapi Eğitimi, Postüroloji Eğitimi, İmmün Toksikoloji ve Detoks Eğitimi ve CGF (Konsantre Büyüme Hormonu, CD34 Kök Hücre) Eğitimi gibi pek çok eğitim alarak sertifika sahibi olmuştur.

Dr. Asuman KAPLAN ALGIN, başarılı çalışmalarına Antalya'da bulunan özel kliniğinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Dr. Asuman KAPLAN ALGIN Muayenehanesi
  AdresYeşilbahçe Mah.Portakal Çiçeği Bul. Turunç Plaza No: 6/ 19  Muratpaşa, Antalya  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Asuman Kaplan Algın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.