Op. Dr.

Asaf Atbaş

Göz Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Hipermetropi, Göz Kapağı Hastalıkları, Diabetik Retinopati, Retina laser fotokoagulasyonu, Prematüre retinopatisinde göz muayenesi, Retina dokalmanı düzeltimi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

15 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Thygeson keratit

  Thygeson keratit ile ilgili bir cevabınızı gördüm uzun sürer demişsiniz bunun ortalama bir süresi var mı yani birkaç yıl sonra geçip tekrarlamama ihtimali var mı?bazı yazılarda 4 yıl sonra sekelsiz kaybolur hastalık yazıyor,bir iki erkek hastada 10-20 yıl sürmüş bu cinsiyete göre yada kişiye göre de... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Asaf Atbaş

  Op. Dr. Asaf Atbaş

  Thygeson keratitisekel bırakmaz. genellikle bir kaç yıl içinde düzelir. ama bu süre içinde ataklarla seyreder. 10 yıllarca süren vakalarda görülmüştür. cinsiyetle ilgili özel bir bilgi yok. özel bir kişisel özellik söz konusu değildir. geçmiş olsun.

 • Işık hassasiyetim var

  Merhaba, yıllardır dert yandığım bir problemim var ışığa karşı inanılmaz hassasiyetim var yaz aylarında eziyet çekiyorum evde karanlıkta perdeler kapalı oturuyorum, akşam tek loş ışıkta oturmak zorundayım. lütfen yardım edin.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Asaf Atbaş

  Op. Dr. Asaf Atbaş

  Geçmiş olsun. özellikle açık renklerde görülebilen bir şikayet. detaylı bir göz muayenesi gerekli. bazan düşük numaralardada görülebilir. eğer numara varsa koyu kolormatik camlı bir gözlük en azından kısmen rahatlatır.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 2.7
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Duygu DİKEN

2. kontrol muayenesine gittiğimizde muayene etme gereği duymadı. İlgi yönünden biraz zayıf bir hekim. 17-05-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Asaf Atbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.