Uzm. Dr.

Arzum Emiroğlu

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Zayıflama, Yüz Gençleştirme, Dermal filler-dolgu, Dudak kalınlaştırma, Dudak yukarı kaldırma... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

8 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Yüz çökmesi ve kırışıklık

  Merhabalar doktor hanım ben 22 yaşındayım ve uzun yıllardır sporcuyum bundan bir kaç yıl öncesinde yağ oranım normal genç kızlara göre az daha düşüktü ama kilom idealdi bunun sonucunda yüzüm çöktü yanak kenarlarında çizgiler ve kaz ayaklarım oluştu olduğumdan daha yaşlı gösteren yüz beni mutsuz etti... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Arzum Emiroğlu

  Uzm. Dr. Arzum Emiroğlu

  Sevgili kızım; yüzünle ilgili bahsettiğin sorunlar; kremlerle giderilecek şeyler değil gibi görünüyor. tabii ki; bunun kararını, seni görerek daha iyi verebilirim. istanbul daysan; beni ziyaret edebilirsin.. değilsen; resmini gönderirsen, yaklaşık bir fikir verebilirim.. sevgilerimle.. 05333649193

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Arzum Emiroğlu Kimdir?

Uzm. Dr. Arzum Emiroğlu, 1965 yılında dünyaya geldi. 1983 yılında KDZ. Ereğli TED Lisesi'nde, tıp eğitimini ise Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Dr. Emiroğlu, 1991 ile 1993 yılları arasında Antalya Serik Devlet Hastanesi'nde, 1993 ile 1996 yılları arasında Ankara Altındağ Sağlık Grup Başkanlığı'nda, 1996 ile 1998 yılları arasında Ankara Türk Telekom Genel Müdürlük'te Poliklinik başhekimi olarak, 1998 ile 2011 yılları arasında İstanbul Türk Telekom Anadolu Yakası II. Bölge Müdürlüğü'nde iş yeri hekimi olarak 2004 ile 2011 yılları arasında kendi şirketi olan Ada Güzellik Merkezi'nde, 2011 yılı itibariyle de Özel Çağıner Hastanesi Estetik Birimi'nde çalışmalarını sürdürdü.

Dr. Emiroğlu'nun 1998 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan aldığı iş yeri hekimliği sertifikası, 2005 yılında Flavius Medikal Estetik Eğitim Merkezi'nden aldığı Medikal Estetik sertifikası ve 2010 yılında yine T.C. Sağlık Bakanlığı'ndan aldığı Aile Hekimliği sertifikası bulunmaktadır.

Dr. Emiroğlu'nun hobileri arasında kürek, voleybol, folklör, kitap okumak ve resim yapmak bulunmaktadır. Kendisi kürek eski milli sporcusudur ve sergileri bulunmaktadır.

 

 

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • AKDENIZ ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Uzm. Dr.Arzum EMİROĞLU Mauyenehanesi
  AdresKantarcı Rıza Sok. Ferit Bey Apt. No: 4 Kat: 1 D/1 Erenköy  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Arzum Emiroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.