Op. Dr.

Arzu Türkseven

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Kahramanmaraş

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Yara İzi Tedavisi (Skar Revizyonu), İple kepçe kulak estetiği, Örümcek ağı estetiği, Dövme silme, Göz kapağı estetiği, Vaser liposuction... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

68 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Neden mesai saati içerisinde ücretsiz ameliyat olamıyorum?

  Merhabalar, ben düzce üniversitesi araştırma hastanesi'ne gittim. göğüs küçültme ameliyatını mesai saati dışında ücretli olarak uzman doktora yaptırırsın yaklaşık 2 bin tl tutar dediler. sgk bu ameliyatı karşılıyor. neden mesai saati içinde ücretsiz olarak yaptıramıyorum? şimdiden teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Arzu Türkseven

  Op. Dr. Arzu Türkseven

  İyi günler, göğüs küçültme ameliyatları ister mesai içi ister mesai dışı olsun sgk tarafından karşılanmaz tamamen şekle yönelik estetik ameliyattır ve türkiye nin heryerinde ücretlidir.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

D. ..

Genel olarak doktor konusunda titiz bir insan olduğum için, sevgili Arzu Hocam'ı da araştırarak randevu aldım. Daha önce başka bir doktora olduğum bir ameliyattan dolayı(abdominoplasti, mamoplasti) yoğun bir ağrı ve ameliyat izlerimin kötü iyileşmesinden dolayı sıkıntı yaşıyordum. Bu yüzden kendisine muayene oldum. İlgisi, beni ve ailemi rahatlatan sözleri, hastası olmamama rağmen istediği birçok tahlil ile yoğun bir şekilde durumumu araştırması bizi çok memnun etti. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyorum. Başarılarınız daim olsun Hocam :) 21-03-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Arzu Türkseven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.