Prof. Dr.

Arif ÖZDEMİR

Genel Cerrahi, Cerrahi Onkoloji - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kıl Dönmesi, Karaciğer-Pankreas-Safra Kesesi Ve Yolları Cerrahisi, Obezite Cerrahisi, Guatr(Tiroid), paratiroid ve diğer endokrinolojik cerrahi hastalıkları, Sinir monitörizasyonu, Hemoroid(basur) Ve Çatlaklar(fissür) ve Anal Fistül, Gluteal Apse gibi proktolojik girişimler, Paratiroidektomi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

72 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Rektumca hastası

  Saygılar sunuyorum hocam; ben rektum ca hastasıyım. işın tedavisi gördüm 25 is günü yanında kapeda kullandım. rektum son kısımda rektumda 4.5 cm kalınlığında vajina duvarında 3cm yayılım var. bundan sonra ne yapmalıyım? kemoterapi almalımıyım? bekleme süresi nasıl olmalı? bunların sonucunda torba ne... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Arif ÖZDEMİR

  Prof. Dr. Arif ÖZDEMİR

  Geçmiş olsun bu bilgilerle sizi doğru yönlendiremiyebilirim.en doğrusu size bu teşhisi koyan ve tedavi planı yapan meslektaşımıza bu ve benzeri sormanız doğru olur.acil şifa diliyorum.

 • Pankreas kanseri

  Babam wipple operasyonu geçirdi ampula vateri tümörü tanısyla bugün kontrolü vardı kan değerlerinden ca19-9 değeri 46,4 çıktı sizce anlamlı bir değermidir?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Arif ÖZDEMİR

  Prof. Dr. Arif ÖZDEMİR

  Tek başına bu değere bakıp yorum yapmak doğru olmaz

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Arif ÖZDEMİR Kimdir?

Prof.Dr Arif ÖZDEMİR, 1953 yılında Muğla İli Yörükoğlu (Karacaören) köyünde doğmıştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1979 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise yine Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 1984 yılında Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur. Genel Cerrahi Anabilim Dalında 1989 yılında Doçent Unvanını,1996 yılında Profesör Unvanını ve 2012 yılında ise Cerrahi Onkoloji Uzmanlık yetkisini almıştır.

1984 yılında 800 Yataklı Askeri Mevki Hastanesi’nde,1985-1989 yılları arası TC. Sağlık Bakanlığı Ankara Numune Hastanesi'nde,1985-1989 yılları arası Organ Nakli, Yanık Ve Tedavi Vakfı Hastanesi'nde,1989-1991 yılları arası Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, 1993 yılında Birmingham Queen Elizabeth Hospital’de, 1999-2014: Türkiye Diyanet Vakfı Ankara Ve İstanbul 29 Mayıs Hastaneleri'nde görev yapmış olan Prof.Dr Arif ÖZDEMİR, Halen Özel Ankara Umut Hastanesi’nde Hastane Yöneticisi, İcra Kurulu Başkanı Ve Genel Cerrahi Hekimi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.Ayrıca kendisi  Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Prof. Dr. Arif ÖZDEMİR tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.