Prof. Dr.

Altay GEZER

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Hipnoterapi, Varikosel, Kolposkopi, Doğum öncesi eğitim ve doğuma hazırlık, Hamilelik testi, Mikroenjeksiyon... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

59 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Ele sperm degmesi

  Hocam merhaba. ben bosaldıktan sonra peçeteyle sildim penisimi. kız arkadaşımda elini yıkadı. boşaldıktan 20 dk sonra eliyle penisimle oynadı sonra eliyle vajinasıyla oynadı. bu durumda bi risk varmı acaba? peniste sperm kalmış olup sonra kendi vajinasıyla oynadığı için

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Altay GEZER

  Prof. Dr. Altay GEZER

  Gebelik riski düşük görünüyor. adetini zamanında görürse sorun yok ancak geçikme olursa gebelik testi yaptırmanızı öneririm.

 • 47 mm kistik lezyon

  Sağ adneksiyal loj da 47 mm ince düzgün cidarlı kistik lezyon bulgusuna rastlandıgını ulstrason sonucu ile bugün öğrendim. doktor 3 ay sonra tekrar bakacağıni söyledi duruma göre işlem yapılacağını. fakat içime sinmedi . özel hastaneye gitmem gerekir mi?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Altay GEZER

  Prof. Dr. Altay GEZER

  Doktorunuzun yaklaşımı doğru. tanımlanan kist büyük olasılıkla fonksiyonel basit kisttir. büyük olasılıkla bir sonraki kontrolünüzde kaybolacaktır. endişe etmenize gerek yok. iyi akşamlar.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Prof. Dr. Altay GEZER tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.