Op. Dr.

Alp VARILSÜHA

Ortopedi ve Travmatoloji - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Eklem Faresi, Menisküs Yırtığı, Kubital Tünel, Artroskopik bankart onarımı, Eklem cerrahisi, Mikrodiskektomi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

23 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • El yaralanması

  Kolay gelsin babam 3 yıl önce sol el avuç içine bıçak battı bi özel hastane acilinde dikmişlerdi fakat şuanda yüzük parmağı geriye gerilme ve o bölgede bi sert doku dirseğe kadar ağrı oluşmaya başladı napabiliirz hocam teşekkürler şimdiiden

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Alp VARILSÜHA

  Op. Dr. Alp VARILSÜHA

  Avuç içinde doku sertliği ve parmakta kıvrılma olarak tarif ettiğiniz durum bizim dupuytren hastalığı dediğimiz bir duruma benziyor. tedavisi ameliyattır.

 • Büyüme plağı ve boy uzatma

  21 yaşındayım 170 boyunda bir erkeğim büyüme plaklarım kapanmadıysa uzayabileceği duydum ve elimde kol röntgenim mevcut orada tam anlamıyla kapanmadığını naçizane kendim gördüm gerçekten uzayabilmem mümkün müdür?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Alp VARILSÜHA

  Op. Dr. Alp VARILSÜHA

  Prensip olarak 21 yaşından sonra boy uzaması olmuyor, büyüme plakları çizgi şeklinde görülebilirse de uzama potansiyeli olmaz. bu nedenle maalesef fazla beklentiniz olmasın.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Op. Dr. Alp VARILSÜHA tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.