Op. Dr.

Alp ALALUF

Göz Hastalıkları - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Göz Travmaları, Prp (Platelet Rich Plasma), Auralı Göz Migreni, Botulinum toksini tip b, Anti VEGF, intravitreal enjeksiyon tedavileri, Kornea transplantasyonu(keratoplasti)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

74 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Oglumun goz kaymasi

  Hocam 7 aylık oglumun gözünde kayma var uzman bir hekim gozluk verdi ama gözlüğü kullanamiyorz cok huzursuz görme bozuklugu yok kayma var sadece şaşılık uzerine tedavi yapiyomusunuz.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Alp Alaluf

  Op. Dr. Alp Alaluf

  Bebeklikte kayma ciddi bir sorundur. özellikle tek taraflı ise göz tembelliği ile birlikte olabilir ve mutlaka tedavi edilmelidir. gözlük gerekiyorsa taktırılmalıdır. şaşılık tedavisi yapıyorum.

 • Bc değeri hakkında

  Merhaba hocam. ben lens alacağım internetten ama şuan karşılaştığım bir sıkıntı var. miyopum ve bc değerim 8.6 olarak yazılmış reçeteye ve acuve oasis lens alacağım orda bc değerleri 8.4 ve 8.8 var sadece. bir önceki lensim bausch+lombs idi. ama bunu eczaneden aldığım için bcsini bilmiyorum. ama int... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Alp Alaluf

  Op. Dr. Alp Alaluf

  Oasys 8.40 en fazla kullanılan taban eğrilik çapıdır ve muhtemelen uygun olacaktır. ancak doğrusu deneme lensi almanız ve bu lensin takıldıktan sonra hareketlililik, merkezlenme ve sıkılık yönünden bir doktor tarafından değerlendirilmesidir. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Aysel ATİK

Kızımızın göz takibinde bize çok yardımcı oldu.Çok naif,çok dikkatli,hasta yakını ile iletişimi çok yalın ve açıklayıcı.Hastayı kaygılandıracak bir iletişim tarzı yok.İzmir'de premature bebeği olanların bebeğini göstermesi gereken bir doktor.İyi ki tanıdık... 14-03-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Alp ALALUF tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.