Op. Dr.

Alkan Arpaçay

Kalp Damar Cerrahisi - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diyabet Cerrahisi, Kalp Ağrısı, Kalp Hastalıkları, Bebek kalp ameliyatları, Anjiyogram, Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

24 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Iskemi

  Merhaba hocam göğüs ve sol kol ağrısı için yaptırdığım test sonucu inferolateral bölge bazalinde iskemi teşhisi kondu.bulgular sol ventrikülde inferior duvarın bazalinde hafif derece hipokinezi.bu durumda illaki anju gereklimi bunun ilaçla tedavisi var mıdır?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Alkan Arpaçay

  Op. Dr. Alkan Arpaçay

  Anjio mutlaka gerekiyor.bize tedavi açisindan mutlak yol göstericidir,elde anjio olmadan herhangi tedavi başlamak çok yanliş olur,ve kendinizi kandirmaktan başka ir şeye yaramaz.şimdiden geçmiş olsun diyorum.arzu ederseniz ben izmir gazi hastanesinde çalişiyorum,size yardimci olabilirim.

 • Varis

  Iyi günler doktor bey,ben kasım 2011de endovenöz lazer ameliyatı oldum ve diz altından kesik yapıldı ameliyattan 1 ay sonra diz altımda damarın olduğu yerde kızarıklık ve şişlik olştu.bu şişlik bir şerit halinde yayıldı ve kahverengiye döndü.daha önce gittiğim doktor vendios ve venuluton verdi kulla... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Alkan Arpaçay

  Op. Dr. Alkan Arpaçay

  Ameliyatiniz başarili olmuş ancak anladiğim kadariyla endovenöz girişim yerinde enfeksiyon olmuş,bunun için antibiyotik kullanmanizi öneririm.saygilar.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Alkan Arpaçay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.