Op. Dr.

Ali Yusuf Aksoy

Ortopedi ve Travmatoloji - Konya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kalça Kırıkları, Osteoartrit-Artrit, Menisküs Yırtığı, Kırık ve burkulmalarda sabitleme ve alçıya alma, Eklemiçi ve yumuşak doku enjeksiyonları(kortizon enjeksiyonu), Diz kapağı çıkığı cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

3 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Spor sırasında sırt ağrısı

  Hocam merhabalar. spor sırasında sıçrama yaparken sırt omurilik bölgeme ağrı girdi. uzun süredir spor yapmıyordum. isınmadan yapınca oldu sanırım. tekrar sıçrama yaparken veya koşu yaparken beni zorluyor. hareketleri yapamıyorum. kas ağrısımıdır yoksa omurilikte bi sıkıntı olabilir mi?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ali Yusuf Aksoy

  Op. Dr. Ali Yusuf Aksoy

  Anlattıkların kas ağrısını düşündürüyor. net bir şey söylemek için muayene olman ve tetkik yaptırmak gerekir.geçmiş olsun.

 • Kalça ağrısı menüsküs

  Merhaba hocam kalça ağrısı ve dizde menüsküs ağrısı çıkan mr sonucu bilateral femur başı sferitesi ve sinyal intensitesi doğaldır. bilateral kalça ekleminde fizyolojik miktarda sıvı izlendi. bilateral iliopsoas bursasında sıvı artışı izlendi (iliopsoas bursiti). görüntüleme alanına giren pelvik kemi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ali Yusuf Aksoy

  Op. Dr. Ali Yusuf Aksoy

  Öncelikle geçmiş olsun, mr sonucunuza göre iliopsoas tendiniti gözüküyor. ilaç tedavisi gerekirse fizik tadavi görebilirsiniz.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ali Yusuf Aksoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.