Prof. Dr.

Ali Uğur Emre

Genel Cerrahi - Zonguldak

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kaş Ekimi, Yemek Borusu Daralması, Reflü Özofajit, Mide kelepçesi, Kolon ve rektum cerrahisi, Meme mr'ı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

121 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Dışkıda kanama

  Öncelikle merhabalar benim sorunum dışkılama sonuna doğru kan gelmesi ile ilgili daha doğrusu dışkılama esnasında normal ama bitimine doğru iç taraftan gelip farkedilen bir kanama açık renkli ve fazla olmayacak şekilde bu durum dışkılama sonrası sona ermektedir sizce bunun nedeni nedir saygılarımı s... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ali Uğur Emre

  Prof. Dr. Ali Uğur Emre

  Sayın oktay, tarif ettiğiniz şikayetler makat yırtığı veya hemoroide bağlı olabilir. tedavinin doğru olarak yapılabilmesi için muayene ile tanının netleştirilmesi gerekir.

 • Hormon testi sonucu

  Hormon testlerimin sonucunda serbest t3 ve t4 ve tsh hamilelik trimester çıktı bu ne demektir acaba?hamile miyim? neden böyle yazıyor?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ali Uğur Emre

  Prof. Dr. Ali Uğur Emre

  Sayın kurnaz bu testler hamiliği göstermez. trimester hamileliğin dönemlerini gösterir ve bu dönemler için normal hormon değer aralıklarını verir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ali Uğur Emre tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.