Op. Dr.

Ali Üçkan

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kalça (Popo) Estetiği, Liposuction, Rinoplasti (Estetik Burun Ameliyatları), Estetik cerrahi, Meme estetiği, Kepçe kulak estetiği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

14 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Rahatsızlık

  İyi günler ali bey benim adım mustafa göğüslerim büyük küçüklüğümden beridir göğüslerim büyük ve aldırmak istiyorum sizce bir fikir verebilir misiniz ve ya maliyeti ne kadar olur?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ali Üçkan

  Op. Dr. Ali Üçkan

  Merhaba, jinekomasti operasyonları dokunun durumuna göre (yağ/meme dokusu/deri) planlanır. öncesinde duruma göre bazı tetkikler gerekebilir. muayene sonucuna göre ameliyat sonucu ve maliyeti konusunda bilgi alabilirsiniz. iyi günler.

 • Estetik ile ilgili merak ettiklerimi acil öğrenmek istiyorum

  Doktor bey benim size sormuş olduğum kepçe kulak düzeltildikden sonra eski haline geri dönme riski var mı ve göğüs büyütmede silikonlar sağlıklı mı içeride patlama sarkma agrı iz yapar mı üst dudak dolgusu yapıp doğal görünüm elde ediliyor mu göz altı morlukları, leke iz tedavisi yapıyor musunuz hep... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ali Üçkan

  Op. Dr. Ali Üçkan

  Merhabalar, öncelikle gösterdiğiniz bu yoğun ilgiye teşekkür ederim. merak ettiğiniz soruların hepsinin yanıtına hastane ve kişisel internet sayfamdan ulaşabilirsiniz. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ali Üçkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.