Op. Dr.

Ali Öztürk

Ortopedi ve Travmatoloji - Adana

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Avn, Kalça Kırıkları, Tırnak İltihabı, Ampütasyon, Aproskopik cerrahi, Spinal artrodez... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

43 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Acl rüptürü

  Merhabalar.19 yaşında bayan sporcuyum.5ay önce sol dizimden ön çapraz bağ ameliyatı oldum. şimdide sağ dizimden şikayetim vardı.mr çektirdim. sonuçlarda ; -total acl rüptürü(subakut dönem) -medial menisküs posterior hornda radial tarzda yırtık -eklem içersinde ve suprapatellar bursada mayii a... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ali Öztürk

  Op. Dr. Ali Öztürk

  Hangi spor yaptığınızı yazmamışsınız ancak kontak sporları dediğimiz türden sporlar yapıyorsanız ameliyat mutlak gerekli

 • Platin

  Merhabalar, ben iki yıl önce bel kaymasından ameliyat oldum doktorum 2. kontrolümde platinleri 3 yıl dolunca çıkaracağını söyledi fakat 1 yıl sonra platinlerim kırılmış bu yaz ameliyat olacaktım ama doktorum ağrı yoksa gerek yok dedi şimdi platinlerim gıcırdıyor normal midir?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ali Öztürk

  Op. Dr. Ali Öztürk

  Ses gelmesi platinlerin sürtünmesinden veya hareketinden olabilir bi filmini çektirip kontrol ettirin

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Ali Öztürk Kimdir?

Ankara Fen Lisesinden 1993 yilinda mezun olan Dr. Ali Öztürk ayni yil Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine başlamıştır, başarılı bir üniversite döneminin ardından TUS (tıpta uzmanlık sınavı) na girmiş ve öğrencilik yıllarından beri ilgisini çeken Ortopedi ve Travmatoloji bölümüne, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalında başlamıştır.

Asistanlık yılları boyunca Ortopedi ve Travmatoloji'nin her alanında çalışarak geniş bir tecrübe kazanmış ve Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak Ankara Özel Bayındır Hastanesinde çalışmaya başlamıştır. Askerlik görevini İstanbul Hava Harp Okulunda yedek subay olarak yaptıktan sonra Y.Doçent Doktor ünvanı ile Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinde Öğretim üyesi olmuştur. Üniversitedeki görevinden kendi isteğiyle ayrılarak MEDLINE ADANA Hastanesinde çalışmaya başlayan Dr. Ali Öztürk asistanlık yıllarından başlayarak ortopedi ve travmatolojinin her alanında kendini geliştirmiş, yurtiçi ve yurtdışı pek çok kurs ve kongreye katılmıştır.

Dr. Ali Öztürk özellikle artroskopik cerrahi (diz, omuz, el bileği, ön çapraz bağ, arka çapraz bağ ameliyatları), diz ve kalça protez cerrahisi, omuz hastalıklarının açık ve kapalı ameliyatları, çocuk ortopedisi, kas ve iskelet sistemi hastalıkları, kırıklar ve çıkıklar, romatizmal hastalıklar, osteoporoz (kemik erimesi), ayak ve ayak bileği hastalıkları, sinir sıkışmaları konusunda deneyimlidir.

Dr. Ali Öztürk'ün yurtiçi ve yurtdışı bilimsel dergilerde 10 dan fazla basılı makalesi, bildiri ve sunumu bulunmaktadır.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • GAZI ÜNIVERSITESI

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Almanca

İletişim bilgileri


Hastalarının Değerlendirmeleri (2)

2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Kumsal Öztürk

Süper bi doktor çok başarılı 19-12-2015

Kumsal Öztürk

Alanında çok başarılı bi doktor diz ameliyatımdan sonra ağrılarım tamamen geçti. 19-12-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ali Öztürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.